PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Unikalne telefony z IFA 2019! Asus dla graczy, telefon kryptowalutowy, debiut TCL

Znamy Najpopularniejsze Aplikacje Mobilne Ubiegłego Roku!

Znamy Najpopularniejsze Aplikacje Mobilne Ubiegłego Roku!

W zależności od naszych upodobań i potrzeb, korzystamy z różnorakich aplikacji na swoich smartfonach. Nierzadko są to aplikacje związane z bankowością, zakupami czy nawet komunikacją społeczną. Dzisiaj mam dla Was najświeższe informacje odnośnie najbardziej popularnych aplikacji polskiej części internetu za ostatni miesiąc minionego roku!

Osobiście korzystam z różnych aplikacji. Do nich zaliczają się zarówno komunikatory pokroju Messengera czy Hangouts, platformy aukcyjne takie jak chociażby Allegro, ale również Spotify do odsłuchiwania ulubionych kawałków muzycznych. Nasze preferencje różnią się w zależności od konkretnych potrzeb. Jednakże, co jako naród lubimy najczęściej pobierać ze sklepu Sklepu Play? Czy na czołówce znajdzie się Facebook, a może Twitter? Cóż, sami rzućcie okiem na poniżej zamieszczoną grafikę!

najbardziej popularne aplikacje

Telefon sterowany ruchem oczu? Tutaj dowiesz nieco więcej!

Jak pokazują dane zebrane przez firmę analityczna Mobience, aplikacja najczęściej wykorzystywaną stał się OLX! Z owej aplikacji korzysta ponad 2 miliony posiadaczy mobilnych urządzeń, ale najbardziej interesujące są dane przedstawiające liczbę wywołań na pierwszy ekran (można uznać jako uruchomienie apki), która wynosi ponad 90 milionów! Jest to całkiem spora liczba, której najbliżej do takich wyników jedynie Allegro z wynikiem ok. 1,5 mln użytkowników i 55 mln uruchomień. Cóż, wydawać by się mogło, że to Allegro powinno wyprzedzić OLX, a tutaj sytuacja prezentuje się całkowicie odwrotnie.

popularne appki

Chcesz kupić wyjątkowe urządzenie mobilne? Co powiesz na ten model!

Pomijając już fakt wystąpienia na podium aplikacji typowo zakupowych, wart uznania jest Player + Player HD do strumieniowego oglądania filmów i seriali. Zamyka on podium z wynikiem 800 tys. użytkowników i niecałych 30 mln wywołań. Zdziwić może pojawienie się zestawieniu aplikacji "Centrum Wróżb" czy "Blix Gazetki Kupony", ale jak widać mamy dość specyficzne gust. ;) Mimo wszystko pamiętajcie, że przedstawione tutaj dane dotyczą aplikacji, które mają największy zasięg w sieci! Także, by nie zdziwiły czy też rozczarowały Was niektóre informacje.

popularne aplikacje na androida


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Z danych zamieszczonych przez Mobience wynika, że bardzo lubujemy się w robieniu mobilnych zakupów, korzystania z wróżb, ale także wykorzystywać bankowość elektroniczną. Jest to dość specyficzny obraz naszych upodobań, który nie należy brać do końca na poważnie. Różne organizacje biorą pod uwagę z goła inne informacje, które składają się na tego typu wyniki. Zaś, same dane prezentowane tutaj obrazują wyniki na miesiąc grudzień 2016. Zatem, co Wy najczęściej pobieracie ze sklepu Play i bez jakiej aplikacji nie możecie się obyć? Czy będzie do jednak portal społecznościowy czy też informacyjny? Zapraszam Wszystkich do komentowania, odwiedzania naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę, co jest nader motywujące! ;)

blog comments powered by Disqus
Znamy Najpopularniejsze Aplikacje Mobilne Ubiegłego Roku!