PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Unikalne telefony z IFA 2019! Asus dla graczy, telefon kryptowalutowy, debiut TCL

Pierwsza Grafika LG G6 - Czas na Kolejnego Flagowca!

Pierwsza Grafika LG G6 - Czas na Kolejnego Flagowca!

Wraz z początkiem mijającego z wolna tygodnia, zaprezentowaliśmy Wam prawdopodobnie pierwsze zdjęcie kolejnego flagowca ze stajni Samsunga. Minęło zaledwie kilka dni, a jakimś przypadkiem mamy okazję ujrzeć największego konkurenta z podwórka Samsunga, LG G6!

Jak widzimy, mimo zapoczątkowanego tzw. "martwego sezonu", twórcy wszystko mających słuchawek nie próżnują i prowadzą zakrojone prace nad swoimi kolejnymi flagowymi okrętami. W minionych dniach poznaliśmy kilka istotnych szczegółów odnośnie kilku modeli, ale z pewnością w tychże informacjach zabrakło jednego z ważniejszych graczy, a mianowicie LG. Czyżby ta Koreańska firma nie miała nam nic do zaprezentowania? Może coś ukrywa? Raczej... nie.

Piekarniki Amica

  • Ekran:5.3 - cala, 1440x2560 (Corining Gorilla Glass 5)
  • Procesor:Snapdragon 830
  • RAM:6 GB
  • ROM:64/128 GB
  • Aparaty:16+16 mpix i 12 mpix od frontu
  • System:Android 7.0 Nougat (LG Optimus UX 6.0 UI)

Osoby obeznane w temacie, wiedzą o opublikowanych kilku informacjach traktujących tematykę specyfikacji G6 przez samo LG. Sama prezentacja odbyć ma się już niebawem, bowiem 26 - lutego i wtedy już wszelakie wątpliwości i spekulacje zostaną rozwiane. Wydawać by się mogło, że do tego czasu nie poznamy wyglądu samegourządzenia, a jednak! Pewien producent akcesoriów smartfonowych, (nie)przypadkowo zamieścił w swojej ofercie specjalnie przygotowane etui do niedoszłego flagowca. 

ghostek lg g6

Może zdecydujesz się na porządny smartfon za rozsądne pieniądze rodem z Chin?

Mowa tutaj o firmie Ghostek, która zademonstrowała na ilustracjach etui do wspomnianego LG G6, ale przy okazji zdradziła nam wygląd tegoż flagowca. Co można powiedzieć o wyglądzie? Cóż, G6 nie różni się zbyt znacząco od poprzedniegomodelu, co może delikatnie rozczarować. Zarówno front jak i plecki smartfonu zdają się być jedynie "podrasowaną" wersją poprzedniej słuchawki. Zatem, czy taki model przyjmie się na rynku? Czyżby LG stawiało raczej na stagnację w tej materii? Nie do końca, bowiem pamiętacie jeszcze moduły do obecnego flagowca? Owe moduły miały na stałe wpisać się we flagową rodzinę "G", a tu jednak rezygnacja.

LG G6 Etui

Z drugiej strony nie ma się co dziwić, ponieważ z jednej strony temat modułów nie był w odpowiedni sposób rozwijany, zaś z drugiej mamy skromny popyt na nie. Koreańczycy trochę się przeliczyli i takie są tego konsekwencje. Żywię jednak nadzieję, że LG pokaże jeszcze pazur i LG G6 w rzeczywistości będzie wyglądało nieco inaczej niż ma to miejsce na wspomnianej grafice. Cóż, niepodważalnym plusem urządzeń od LG jest... brak skłonności do działań pirotechnicznych! ;P Co Wy sądzicie na ten temat? Jak wg Was winien wyglądać nowy model z serii "G" od LG? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Pierwsza Grafika LG G6 - Czas na Kolejnego Flagowca!