PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telefon do 2500 złotych?

Garść Informacji o Nowych Pixelach od Google'a!

Garść Informacji o Nowych Pixelach od Google'a!

Należy przyznać, że nowe wcielenie Nexusa w postaci "teoretycznie" autorskich smartfonów od wujaszka Google'a, okazało się niemałym rozczarowaniem. Zaprezentowane smartfony nie spełniły oczekiwań tak jakbyśmy tego sobie życzyli, a co więcej kosztowały znacznie więcej od wspomnianej serii Nexus. Czy w tym przypadku będzie tak samo?

Od premiery wspomnianych we wstępie urządzeń minęło już sporo czasu, a po dziś dzień Google Pixel i Google Pixel XL nie są dostępne w oficjalnej sprzedaży na terenie naszego kraju. Jest to bez mała wielki zawód dla polskich klientów zwłaszcza, że w wielu krajach europy dostępne są owe smartfony. Jednakże, pomimo braku występowaniaPixeli w naszym kraju, wielu mniej lub bardziej znanym ludziom udało się przetestować te słuchawki. Jedno warto powiedzieć... szału pod względem wydajnościowym nie robią, choć sam design może się podobać.

google pixel

Pytanie brzmi, czy ta sytuacja wraz z niedługim pojawieniem się następców Pixel i Pixel XL zmieni się na lepsze? Cóż, na chwilę obecną bardzo ciężko jest powiedzieć. Cóż, dopóki na naszym rynku nie pojawi się Google Store, dopóty najpewniej nie otrzymamy Pixel'a 2. Jak zapewne wiecie, w tym miescju możemy dokonać zakupu różnej maści gadżetów związanych bezpośrednio z działalnością wujaszka. Rzecz jasna dostęp do samej platformy jest, ale do jej amerykańskiej wersji, w której prezentowane ceny są na... dość wysokim poziomie. Bowiem, pierwsza generacja Pixela kosztuje tam ok. 650 USD, co w przeliczeniu na złotówki wychodzi ok. 2800 złotych, a należy pamiętać jeszcze o opłatach podatkowych etc. 

google pixel #2

Myślisz nad zakupem iPhone'a? Ta okazja nie może ci umknąć!

Wracając do sedna sprawy. Gigant z Mountain View niebawem zaprezentuje nam modele Google Pixel 2 i Google Pixel 2B. Wg najnowszych doniesień, słuchawki będą wyposażone w procesor Snapdragon 835 (pamiętając o pierwszeństwie Samsunga), wodoszczelną konstrukcję, zaś matryca aparatu głównego ma być najwyższych lotów, choć najpewniej będzie opiewała w obiektyw o rozdzielczości 12 mpix. Nie jest to najwięcej, ale nie zawsze o to tutaj chodzi, nieprawdaż? Czy można podzielić się jeszcze jakąś wzmianką odnośnie tej słuchawki?

google pixel #3
 

Z łatwością możemy się domyśleć, że wraz z polepszeniem się stanu szybkości pracy urządzenia, wraz z tym pójdzie w górę także cena. Wg wciąż niepotwierdzonych źródeł, nowy model w wersji standardowej kosztować będzie ok. 700  USD i daje nam to ok. 3 tys. złotych. Pewna furtką dla osób nieposiadających tak wielkich środków na smartfony jest zakup modelu Google Pixel 2B. Ma on być nieco gorszym substytutem podstawowego Pixela 2 w znacząco niższej cenie. Tak czy inaczej, wszyscy będziemy czekali z niecierpliwością na owe słuchawki. Co o tym sądzicie? Pixele od Google'a warte są uwagi? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, odwiedzania naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Garść Informacji o Nowych Pixelach od Google'a!