PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon z pojemną baterią?

Huawei Mate 9 Pro i Mate 9 Porsche Design - Premiera Ekskluzywnych Smartfonów

Huawei Mate 9 Pro i Mate 9 Porsche Design - Premiera Ekskluzywnych Smartfonów

Huawei tym razem postanowiło zaproponować nam smartfony klasy Premium... a nawet Premium Plus - szczególnie patrząc na ceny. Owszem, jest bardzo drogo, ale i niesamowicie luksusowo. Szczegóły w poniższym newsie.

Firma Huawei zorganizowała w Warszawie event, na którym zaprezentowano niesamowicie luksusowe smartfony Huawei Mate 9 Pro i Mate 9 Porsche Design. Są to ekskluzywne urządzenia dla osób, którym nie zależy jedynie na wydajności czy funkcjonalności, ale także na ponadprzeciętnym designie.

Obrandowane logiem Porsche oraz Leica smartfony, kuszą atrakcyjnym wyglądem czy zakrzywionymi po bokach ekranami (typu Amoled), które mają po 5,5-cala i rozdzielczość 2560 x 1440 px.

Huawei Mate 9

Za wydajność odpowiada natomiast zaawansowany technologicznie układ Kirin 960 (4 rdzenie, 2,40 GHz, Cortex A73 + 4 rdzenie, 1,80 GHz Cortex A53) i grafika Mali-G71 MP8. Wersja Mate 9 Pro oferuje maksymalnie 128 GB pamięci na nasze dane, a Mate 9 Porsche Design aż do 256 GB. Zastosowane akumulatory zapewniają 4000 mAh i zadziwiającą smukłość. System operacyjny to z kolei Android 7.0 Nougat. Aparat 20 Mpix z monochromatycznym sensorem pozwoli na robienie zdjęć imponującej jakości.

Wszystko brzmi i wygląda cudnie, ale... no właśnie, zawsze jest jakieś "ale". W tym przypadku chodzi o cenę, która jest wysoka. Za Huawei Mate 9 Pro zapłacić trzeba 3699 złotych, a za wersję Porsche Design5699 złotych. Omawiane modele będą sprzedawane w sklepie x-kom. Warto też wspomnieć, że sieć T-Mobile wprowadzi wersję Porsche Design do oferty biznesowej.

Mate 9 Porsche Design

Pytacie, kto normalny wyda tyle na smartfona? Śmiem twierdzić, że znajdzie się sporo zainteresowanych. Ludzie wydają krocie na sporo innych urządzeń i sprzętów, by czuć się modnie czy zyskać na pewności siebie, nie patrząc przy tym na cenę. A Wy jesteście skłonni wydać taką kwotę na urządzenie mobilne?

blog comments powered by Disqus
Huawei Mate 9 Pro i Mate 9 Porsche Design - Premiera Ekskluzywnych Smartfonów
Autor: Łukasz