PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

ASUS Transformer PRO Debiutuje Na Polskim Rynku!

ASUS Transformer PRO Debiutuje Na Polskim Rynku!

W sieci pojawiła się ciekawa wzmianka o debiucie nowego modelu urządzenia 2w1 od znanej nam marki ASUS. Urządzenie, które postaram się Wam dzisiaj pokrótce zaprezentować to zgrabne połączenie laptopa i tabletu. Warto przyjrzeć się nieco bliżej temu modelowi, bowiem warto!

Patrząc obecnie na rynek można z łatwością stwierdzić, że mamy do czynienia z delikatnym przesytem prostych tabletów i typowych do prac biurowych laptopów. Każde urządzenie oferuje coś z goła innego i przez to niektórzy spośród nas stają przed ciężkim wyborem - co kupić? Na szczęście istnieje jeszcze swego rodzaju złoty środek w postaci urządzeń 2w1, a jednym z nich jest ASUS Transformer Pro (T304)!

Premiera Asusa Transformera Pro

Jak w krótki sposób scharakteryzować ów model? Wg oficjalnych założeń producenta, Transformer Pro to nic innego jak urządzenie zachowujące funkcjonalność notebooka i poręczność tabletu. Styl w połączeniu z wydajnością i poręcznością to najważniejsze elementy tegoż modelu, które w słuszny sposób wyróżniają się na tle konkurencji. Czym dokładnie może pochwalić się Transformer Pro? Otóż, znajdziemy tu różnego typu konfiguracje sprzętowe, które dostępne są w sprzedaży. Do wyboru będą m.in. procesory typu Intel Core i3/i5/i7.

najlepsze na rynku urządzenie 2w1


Szukasz omawianego Transformera w dobrej cenie? Koniecznie sprawdź to miejsce!


Ponadto, w urządzeniu znajdzie się wyświetlacz o przekątnej 12.6-cala i rozdzielczości 2K, 16 GB RAM, 512 GB dysku SSD, kamerki 8 i 2 mpix oraz akumulatorek o pojemności 39 Wh! Należy wiedzieć, że wszystkie warianty będą wyposażone w USB typu C, HDMI, czytnik kart microSD, 2x Jack 3.5 mm oraz wagę wynoszącą 830 gramów. Wymiary urządzenia to 299x211x8,85 mm. Systemem panującym nad wszystkim będzie Windows 10 Home. 

laptop i tablet w jednym

Jak doskonale wiemy, urządzenie z rodziny Transformer cechują się możliwością składania modelu na dwa sposoby. Pytanie teraz, ile będzie nas kosztowała takowa przyjemność? Czy będziemy w stanie pozwolić sobie na taki wydatek? Cóż, tanio nie będzie, sama cena sugerowana ma wynieść co najmniej 4899 złotych. Wszystko zależy od wariantu jaki zdołaliśmy wybrać przy zakupie. Czy jest to dużo? Powiem szczerze, że mało nie będzie, jeżeli rozglądamy się za urządzeniem tego typu. Co o tym myślicie? Podzielcie się swoimi opiniami odnośnie tego typu produktów. Co o nich sądzicie? Zapraszam także na nasze forum oraz do pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
ASUS Transformer PRO Debiutuje Na Polskim Rynku!