PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
MSI GT76 Titan - Pierwsze wrażenia z premiery flagowego notebooka MSI dla graczy

Mocarne Stacje Robocze Od MSI Niebawem Na Rynku!

Szybki spis treści
Mocarne Stacje Robocze Od MSI Niebawem Na Rynku!

Wszyscy chętnie potrzebujący prawdziwego sprzętu zarówno do pracy jak i gry, z pewnością już zacierają ręce na myśl o nowych produktach od MSI! Tajwański koncern ma do zaoferowania niezwykle wydajne maszyny, które to będą w stanie spełnić Wasze najśmielsze oczekiwania. Jesteście gotowi na porcję informacji?

Tajwańczycy spod znaku MSI już niejednokrotnie udowodnili, że doskonale znają się na rzeczy! Produkty tej firmy są tworzone z dbałością o najdrobniejszy detal, a przy tym ich specyfikacja robi na nas największe wrażenie. Konkurencja już zadrżała, bowiem na rynek trafia kilka nowych stacji roboczych sygnowanych nazwami WT73VR, WS63 oraz WE62/72! Te modele to prawdziwe woły robocze wśród laptopów, które pokrótce Wam przedstawimy w dalszym ciągu materiału!

msi workstation

Chcesz być na bieżąco z nowinkami technologicznymi? Zatem, nie możesz przegapić ani jednego VideoNewsa!

WT73VR

Wyżej prezentowany model to najprawdziwszy demon prędkości, który jest w stanie w pełni obsłużyć aplikacje VR! Model ten został wyposażony w model procesora z rodziny Intel Xeon, którego to największą zaletą jest nic innego jak obsługa Intel Error Correcting Code. W laptopie zastosowano również moduł pamięci DDR4, co zapewni niezwykle rozsądny poziom wydajności urządzenia. Ponadto, producent nie zapomniał również o takich elementach jak: karta graficzna NVIDIA Quadro P5000 16 GB GDDR5 oraz 17.3 - calowy ekran UHD. Całość stanowi jedną z obecnie najbardziej wydajnych stacji roboczych!


Ekspresy do Kawy

 

WS63


Kolejnym niezwykle ponadprzeciętnym notebookiem, a konkretniej stacją roboczą jest model WS63! Urządzenie to dysponuje 15.6 - calowym ekranem UHD, co w pewnym stopniu czyni go nieco bardziej kompaktowym laptopem. Jego waga nie przekracza 1,8 KG, zaś grubość wynosi zaledwie 17,7 mm! Czy może być jeszcze lepiej? Oczywiście! Bowiem, ową stację roboczą producent wyposażył w siódmej generacji model procesora Intel Core i7, grafikę NVIDIA Quadro P3000 6 GB GDDR5, ultraszybką pamieć RAM DDR4-2400 DDR oraz napęd SSD M.2 NVMe, Niebywałym plusem tego modelu jest wbudowany czytnik linii papilarnych w touchpad.

msi workstation #2

Potrzebujesz prawdziwego sprzętu do biznesu? Co powiesz na ten model!

WE62/72

Ostatnią z listy stacją roboczą jest model WE62/72. Tak naprawdę są to dwa oddzielne urządzenia o bardzo zbliżonych elementach składowych. Generalna różnicą miedzy tymi modelami jest matryca ekranu. W modelu WE62 jej przekątna wynosi 15.6 - cala Full HD, zaś model WE72 może pochwalić się ekranem o przekątnej 17.3 - cala o natywnej rozdzielczości Full HD. Cechami łączącymi obydwa modele są: siódmej generacji procesor Intel Core i7, karta graficzna NVIDIA Quadro M2200 4GB GDDR5, pamięć RAM DDR4-2400 oraz napęd SSD M.2 NVMe. Powyższy model świetnie sprawdzi się zarówno w szkolnictwie jaki i w nieco bardziej zaawansowanych zadaniach!

msi workstation #3


Poznaj najlepsze Zmywarki, Wybraliśmy najlepsze modele do zabudowy i wolnostojące

 

Jak widzicie, powyżej zaprezentowane modele prezentują się nader okazale. Przejawiają sobą niezwykłe pokłady możliwości, które z pewnością zostaną niejednokrotnie wykorzystane, zarówno do celów prywatnych, jak i tych nieco bardziej komercyjnych. MSI w żadnym razie nie idzie na kompromis. Szkoda tylko, że na tę chwilę nie znamy cen owych modeli, ani konkretnej daty premiery. Tak czy inaczej, jesteście zainteresowani? Piszcie w komentarzach, co sądzicie o tym wszystkim, nie zapominając również o naszym forum. W miłym geście, pozostawcie również łapkę w górę! ;) 

blog comments powered by Disqus
Mocarne Stacje Robocze Od MSI Niebawem Na Rynku!