PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

Facebook na USB i Koniec Ery 3D! - VideoNews #88

Facebook na USB i Koniec Ery 3D! - VideoNews #88

Cześć, ja jestem Mikołaj i po raz kolejny zapraszam was na cotygodniowy videonews, w którym przybliżę wam wydarzenia ze świata technologii z ostatniego tygodnia.

Nowe zabezpieczenie konta na facebooku

Mark Zuckerberg wprowadza kolejne nowości do Facebooka. Tym razem została wprowadzona możliwość zabezpieczenia swojego konta na Faceooku za pomocą...USB i NFC. Facebook zdecydował się pozwolić użytkownikowi zabezpieczyć swoje prywatne konto dzięki standardom U2F, którego zadaniem jest otwieranie dostępu do konta przy pomocy fizycznych kluczy.

Niestety do tego zabezpieczenia potrzebujemy najnowszych wersji Google Chrome lub Opery, ponieważ nie jest ten system jeszcze obsługiwany przez najnowsze wersje aplikacji mobilnej. Użytkownicy Firefoxa na razie muszą obejść się smakiem.

Facebook

Comiesięczne Games With Gold

Microsoft zaprezentował kolejną listę gier, które otrzymają abonenci subskrypcji Xbox Live Gold w ramach Games with Gold. W tym miesiącu posiadacze XBOX One dostaną od 1 do 28 lutego Lovers in a Dangerous Spacetime, bardzo dobrze ocenianą i szalenie grywalną kosmiczną strzelnkę dla nawet czterech graczy oraz od 16 lutego do 15 marca Project Cars, realistyczną ścigałke z bardzo obszernym trybem kariery.

Natomiast posiadacze Xbox 360 dostaną od 1 do 15 lutego Monkey Island 2: Special Edition, czyli remake drugiej części kultowej przygodówki z 1991 roku a drugą grą na 3600kę dostaniemy od 16 do 28 lutego i będzie to Star Wars: The force Unleashed, czyli dosyć nieskomplikowana grę akcji osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen. Przypomnę, że obie gry z XBOX 360 można pobrać również na ONE dzięki kompatybilności wstecznej. I jak wam się podoba oferta giganta z Redmond?

Games With Gold

Koniec Ery Telewizorów 3D

Ja dobrze wiemy telewizory 3D nie cieszyły się za dużym zainteresowaniem, przez co producenci z roku na rok odchodzili od produkcji tego typu sprzętów. Ostatnio, dwóch ostatnich producentów Sony i LG parę dni temu zapowiedzieli, że na 2017 rok nie planują produkcji następnych modeli. Najwyraźniej technologia nie była jeszcze gotowa by móc utrzymać się na rynku.


 

Prey 2 – znamy datę premiery

I jak zwykle pod koniec wracamy do gier. Po sześciu latach czekania, nareszcie Human Head Studios razem Bethesdą wzięła się za kontynuacje świetnego FPSa z elementami horroru czyli Preya. W zeszłym tygodniu ogłoszono jego premierę, która będzie miała miejsce 5 maja 2016 roku czyli dokładnie za 96 dni. Czekacie już na najnowszego Preya 2?


 

blog comments powered by Disqus
Facebook na USB i Koniec Ery 3D! - VideoNews #88