PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Tego Jeszcze Nie Było - Najszybsza Kamera Smartfonowa Na Rynku!

Tego Jeszcze Nie Było - Najszybsza Kamera Smartfonowa Na Rynku!

Obiektywy montowane w dzisiejszych smartfonach nie należą do najwybitniejszych elementów tego typu, jakie możemy spotkać na rynku. Pomimo tego, że element ten jest stale poprawiany z roku na rok, to i tak finalnie mamy do czynienia z przeciętnym produktem końcowym... jeśli chodzi o nieco bardziej zaawansowane kamery/aparaty. Jednak za sprawą Sony to się zmieni!

Nierzadko podczas dokonywania wyboru nowej słuchawki, kierujemy się przekonaniem co do głównej matrycy aparatu danego modelu. Głównym powodem podejmowania tego typu wyboru jest chęć posiadania małego, ale i solidnego kompaktu, który w dostatecznej jakości utrwali najważniejsze dla nas wydarzenia z życia. Przecież to nie profesjonalną kamerę czy aparat nosimy przy sobie (nie wliczając fotografów czy filmowców), a właśnie naszą komórkę! Zatem, nasz aparat/kamera zintegrowany(-a) ze smartfonem musi spełnić określone warunki.


Jesteś zainteresowany(-a) najnowszymi wieściami odnośnie Samsunga Galaxy S8? Więc musisz to koniecznie zobaczyć!


xperia w kieszeni


Oto najciekawsze Xperie w zaskakująco przystępnych cenach:
 

Sony Xperia XA Ultra>>>

Sony Xperia XZ>>>


Dobrze jest by nagrywał on w wyjątkowo wysokiej rozdzielczości i rejestrował przy tym niewiele szumów, zaś jak najwięcej szczegółów. Coś jeszcze? Nie można zapomnieć również o stabilizacji obrazu czy konkretnej ogniskowej, no i... sporej ilości rejestrowanych klatek na sekundę podczas nagrywania materiału wideo! Do tej pory standardem w tej dziedzinie była ilość 60 kl/s, ale Sony postanowiło zaszaleć i stworzyć matrycę umożliwiającą zapis z prędkością... 1000 kl/s! Nie, to nie jest pomyłka, a nagranie wideo będzie zapisywane w rozdzielczości Full HD!

xperia z obiektywemZnalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?


Zapewne, część z Was powie: "Full HD? Dlaczego nie 2K albo najlepiej 4K?!" Przecież nie od razu Rzym zbudowano! Sony należą się bez wątpienia ogromne brawa i bicie pokłonów za to, że udało im się skonstruować coś tak konkretnego! Coś co do tej pory było osiągalne jedynie w lustrzankach, będzie także dostępne w smartfonach. Warto wiedzieć, że matryca charakteryzuje się rozdzielczością 21.2 mpix Sama matryca została wytworzona z wykorzystaniem trójwarstwowej konstrukcjiDRAM! Co więcej, owa matryca będzie w stanie m.in.:

  • wykonać zdjęcie w rozdzielczości 19.3 mpix przy skali 4:3
  • wykonać zdjęcie w rozdzielczości 17.1 mpix przy skali 16:9
  • nagrać film 4K z szybkością 60 kl/s.
  • nagrać film Full HD w 240 kl/s.
  • nagrać film typu Slow Motion w 1000 kl/s.

Możliwości są wyjątkowe i bijące szeroko pojętą konkurencję na łopatki! Kto może obecnie zagrozićSony w tej konkretnej kwestii? Ponadto, Sony dostarcza swoje obiektywy do ponad 40% różnych marek producentów smartfonów i w tym firma sprawdza się wręcz idealnie... szkoda tylko, że te same obiektywy nie działają już tak dobre w ich własnych smartfonach... to jednak jest temat na całkowicie inny materiał. Tymczasem, zapraszam Was serdecznie do dyskusji na powyższy temat w sekcji komentarzy, na naszym forum. Nie zapomnijcie o kliknięciu w odpowiednią łapkę, co pozwala nam na odpowiednie dostosowywanie treści do Waszych potrzeb! ;) 

blog comments powered by Disqus
Tego Jeszcze Nie Było - Najszybsza Kamera Smartfonowa Na Rynku!