PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartwatch czy Smartband – Jakie są różnice? Co będzie dla Ciebie lepsze?

Hykker Ponownie Gości w Biedronce - Oto Niezwykły SmartyFit!

Hykker Ponownie Gości w Biedronce - Oto Niezwykły SmartyFit!

Firma Hykker coraz częściej dostarcza różnej maści sprzęt do sklepów sieci Biedronka. Zwykle są to tanie i praktyczne gadżety komputerowe, ale tym razem mamy do czynienia z prawdziwie sportowym produktem. Dzisiaj zaprezentujemy Wam produkt, który to niebawem trafi na sklepowe półki sieci Biedronka!

Zestawy gamingowe, klawiatury mechaniczne to zaledwie kilka kategorii, z których słynie marka Hykker w Biedronkach. Urządzenie spod loga tej marki są bardzo cenione za idealny wręcz stosunek ceny do jakości produktu. Cóż, tę tezę potwierdzają nasze liczne testy urządzeń od Hykkera. Teraz będziemy mieć do czynienia z wyjątkową inteligentną opaską Hykker SmartyFit, która za kilka dni pojawi się w ofercie Biedronki!

opaska hykkera


Zapraszamy na wyczerpujący taniej klawiatury mechanicznej z Biedronki!Zapewne, zastanawia Was to, czym jest firma Hykker? Kto stoi za jej stworzeniem? Jak wiemy, w sieci sklepów Biedronka, wielu popularnych producentów ma swoje dziwnie brzmiące odpowiedniki w tejże sieci. Kim więc jest Hykker? Otóż, jest to nic innego jak kolejny twór firm mającej polskie korzenie, a mianowicie myPhone. Po co myPhone stworzył sobie submarkę? Powodów może być stosunkowo wiele, ale najważniejszym jest najpewniej chęć zdobycia nieco innego rynku, a przy tym nie powiększając gamy firmy - matka. Tego typu sposoby są zręcznie wykorzystywane chociażby przez Huaweia!

opaska hykker smartyfit


Poniżej prezentujemy jedne z najbardziej popularnych modeli opasek na rynku w przystępnych cenach:

Xiaomi Mi Band 2>>>

Goclever Smart Band>>>


Kończąc temat historii owej marki, należy powiedzieć sobie kilka słów o wspomnianej opasce sportowej. Otóż, jest to wręcz idealny produkt dla osób często wykorzystujących każdą wolną chwilę na bieganie! Opaska rejestruje wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne, a w tym m.in.: liczenie kroków/dystansu czy ilość spalonych kalorii po przebyciu danego odcinka. Co ważne, opaska SmartyFit dostarcza kilka innych dodatkowych funkcji, z których wielu z Was będzie zainteresowanych! 

opaska hykkera - kolory


Poznaj najlepsze Zmywarki, Wybraliśmy najlepsze modele do zabudowy i wolnostojące


Mowa tutaj o możliwości robienia sobie zdjęć przy wykorzystaniu opaski jako wyzwalacza. Skorzystać z tejże funkcji możemy po uprzednim zainstalowaniu stosownej aplikacji, której autorem jest sam producent. Ponadto, model tej opaski dostarczy nam dodatkowych wrażeń z monitorowania jakości naszego snu, informowaniu nas o ustawionych przypomnieniach oraz wyświetli datę i czas. Jeśli chodzi o samo wykonanie tegoż gadżetu to wiedzcie, iż został on wykonany w oparciu o sylikon, zaś ekran to typowy dla tego typu urządzeń OLED. Bateria? Bez ładowania urządzenie wytrzyma nawet siedem dni! Czego chcieć więcej? Ceny! Ta wyniesie zaledwie 59,90 złotych! Hykker SmartyFit będzie dostępny od poniedziałku, 13 - ego lutego! Zapraszam serdecznie do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawieniu łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Hykker Ponownie Gości w Biedronce - Oto Niezwykły SmartyFit!