PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie kamerki sportowe do 500 zł |TOP 7|

iGAME FAMILY - konsola dla małych dzieci

iGAME FAMILY - konsola dla małych dzieci

iGAME FAMILY to zestaw gier, które dostarczają nie tylko rozrywki, ale ćwiczą pamięć, koncentrację i wyobraźnię. Z konsoli dla dzieci mogą także skorzystać rodzice. Urządzenie posiada certyfikat „made for iPod” i pozwala na przeglądanie zawartości iPoda na ekranie telewizora.

Zabawa i ruch to naturalne formy aktywności dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, i jednocześnie czynniki konieczne do prawidłowego rozwoju organizmu. Nauka przy pomocy zabaw i gier wyzwala u dzieci ciekawość, motywację do wykonywania zadań i interakcji z rówieśnikami i dorosłymi, a gry komputerowe wykorzystywane są coraz częściej w celach edukacyjnych oraz terapeutycznych.

iGAME FAMILY

iGAME FAMILY to pierwsza an rynku konsola przeznaczona dla najmłodszych. iGAME FAMILY to kolekcja gier logicznych i zręcznościowych, które motywują społeczno-emocjonalną aktywność dziecka: Firecracker, Sudoku, Tanks, tenis, kręgle, trampolina, ping pong i rzutki. Zabawa wymaga nie tylko przetwarzania informacji, ale również aktywności fizycznej – ruchy gracza są wyświetlane na ekranie telewizora, co pozwala na śledzenie błędów i postępów. Taki dobór gier logicznych i zręcznościowych oraz użyta technologia sprawiają, że dziecko ćwiczy refleks i koncentrację, poczucie przestrzeni, rozwija wyobraźnię wcielając się w zawodników różnych dyscyplin sportowych i poznaje zasady gry zespołowej. Ponadto mali gracze trenują zdolności zapamiętywania i logicznego myślenia.

iGAME FAMILY

Również rodzice mogą aktywnie włączyć się w zabawę z dziećmi lub wykorzystać iGAME FAMILY jako stację dokującą do swojego iPoda. Korzystając z iGAME FAMILY można przeglądać pliki i foldery ze swojego iPoda i odtwarzać je na telewizorze, wybierając swoją muzykę, wideo, podcasty, videocasty, teledyski, filmy czy programy TV. IGAME FAMILY posiada certyfikat „made for iPod” o czym wspomniałem na początku tego newsa.

Konsola iGAME FAMILY dostępna jest w cenie 399 zł.

iGAME FAMILY

blog comments powered by Disqus
iGAME FAMILY - konsola dla małych dzieci