PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Sony Poszerza Gamę Swoich Telewizorów 4K!

Sony Poszerza Gamę Swoich Telewizorów 4K!

Na tegorocznych targach MWC w Barcelonie, Sony zaprezentowało kilka istotnych nowości, które wzbudziły nie małe zainteresowanie wśród zwiedzających stoiska. Do tego zestawienia możemy z pewnością zaliczyć trzy ciepłe jeszcze modele telewizorów z rodziny BRAVIA!

Pogłoski o rzekomym zaprzestaniu produkcji telewizorów przez Sony, słyszeliśmy już wiele razy. Cóż, są ku temu konkretne powody, gdyż ten Japoński gigant technologiczny nie zbyt dobrze radzi sobie w tym segmencie, co może pogłębić pewne problemy finansowe, z którymi przyszło firmie walczyć. Wielu spekulantów twierdzi, jakoby jedynie sukces PlayStation 4 powstrzymał firmę od totalnego upadku... Przyznacie, że cała akcja promocyjna z PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro udała się Japończykom bezapelacyjnie? Może macie jakieś wyrobione zdanie w tejże kwestii?

ekstramalnie niedrogi telewizor 4K

Skoro finanse firmy na polu produkcji telewizorów nie mają się zbyt dobrze, to dlaczego firma wypuszcza na rynek kolejne modele? Cóż, niezbadane są wyroki... Sony. Nie zanudzając zbyt wieloma dygresjami, czas powiedzieć kilka słów onowych modelach telewizorów z rodziny BRAVIA, którymi są:

  • Sony BRAVIA XE93
  • Sony BRAVIA XE90
  • Sony BRAVIA XE80

Są to wyjątkowe telewizory LED-owe wspierające technologię HDR oraz rozdzielczość 4K! Modele te zostały dodatkowo wyposażone w szereg różnej maści unowocześnień, w skład, których wchodzą: technologia Slim Backlight Drive+, które ma za zadanie kierować światło tam gdzie rzeczywiście jest niezbędne. Dodatkowo, zastosowano tutaj znany nam wszystkim procesor przetwarzania obrazu 4K HDR Processor X1 Extreme, który przyczyni się do znaturalizowania oglądanego przez nas obrazu!

czy sony tworzy najlepsze telewizory


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Czy może być coś jeszcze, co nas z pewnością zaskoczy? Tak! Modele XE90 i XE80 charakteryzują się udoskonaloną technologią TRILUMINOS Display, dzięki czemu każdy z nas ma dostęp do szerokiej palety żywych kolorów i ich dokładniejszej reprodukcji. Natomiast za znakomity wygląd szczegółów w obrazie wyświetlanych z dowolnego źródła odpowiada firmowy algorytm Sony 4K X-Reality PRO. Wszystkie telewizory zostały również wyposażone w system Android TV! Czy może być coś jeszcze? Cena... ta nie jest jeszcze do końca znana, ale niebawem się dowiemy kolejnych szczegółów, albowiem owe trzy modele mają lada moment trafić do sieci sklepów Sony Centre! Nie omieszkamy Was poinformować o tym niezwłocznie, ale tymczasem zapraszamy Was do lektury naszego forum oraz pozostawienia własnego komentarza poniżej materiału! Czy już wspominałem o łapce w górę? ;)

Jakie telewizory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telewizorów z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telewizory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Manta LED4301 Manta LED4301Best of the best!
2Kruger&Matz KM0232FHD Kruger&Matz KM0232FHD Sprawdź sam
3Samsung UE32J4000 Samsung UE32J4000 Ten ma niezłą cenę!
4Skymaster 32SH1000 Skymaster 32SH1000 Polecany model
5Sharp LC-40CFE4042E Sharp LC-40CFE4042E Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Telewizorów do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Sony Poszerza Gamę Swoich Telewizorów 4K!