PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Nowe Telewizory QLED od Samsunga Wreszcie w Polsce!

Nowe Telewizory QLED od Samsunga Wreszcie w Polsce!

Równo tydzień temu miałem okazję zaprezentować Wam "sprytne" telewizory, które wykorzystują najnowszą technologię QLED. Dziś nadeszła chwila, by wybrane modele zaprezentowane przez giganta z Korei, wreszcie pojawiły się na naszych półkach! Gotowi na rewolucję? Szykujcie portfele!

Ostatnie informacje utwierdzają nas w przekonaniu, że Samsung w ogóle nie próżnuje. Co chwila zaskakuje nas kolejnymi nowościami, które zapełniają już przepełnione portfolio giganta z Korei! Tym razem, zachwycić nasze oczy mogą przepiękne matryce QLED-owe, w które to zostały wyposażone nowiutkie "sprytne" telewizory. Mowa tutaj o modelach takich jak: Q7C, Q7F, Q8C i Q9F.

gorący samsung qled tv

Wymienione przeze mnie cztery modele będą niebawem dostępne, a konkretnie wraz z początkiem kwietnia zawitają na półkach sklepowych! Co jednak możemy powiedzieć o tych matrycach? Rzeczą oczywistą jest fakt wyposażenia ich w rozdzielczość 4K, która robi piorunujące wrażenie. Przy tym zastosowanie technologii HDR wraz z matrycą o rozmiarze 55, 65 i aż 75-cali, komponuje się w prawdziwą poezję doznań wynikających z oglądania materiałów wideo! Pozwolę sobie przytoczyć krótki opis najważniejszych cech tychże telewizorów.

Najważniesjze cechy QLED TV

Q Picture - telewizor wiernie oddaje barwy i osiąga 100% natężenie koloru, dzięki zastosowaniu nowych metalicznych kropek kwantowych

Q Smart - w tym elemencie generalnie chodzi o implementację interfejsu Smart HUB, który ma za zadanie zapewnić nam znacznie prostszą i bardziej intuicyjną zabawę podczas korzystania z danego modelu telewizora QLED

Q Style - ostatnie element układanki odpowiada za design nowych telewizorów Samsunga, które na dobrą sprawę mogą wpasować się do niemalże każdego wnętrza ze względu na mocowania typu No Gap czy też stojak Gravity

Dodatkowe cechy...

Wartym uwagi faktem jest to, że modele te zostały dodatkowo wyposażone w niemal niewidoczny kabel optyczny! Dzięki temu, wystający przewód nie psuje designu wnętrza, w którym znajduje się nasze TV. Ponadto, wszystkie urządzenia z tej rodziny zostały wyposażone w certyfikat Ultra HD Premium, co dowodzi ich zaawansowanej konstrukcji!

czarujący obraz qled tv

Ile kosztuje i czy warto kupić?

Teraz wiemy już wystarczająco wiele, by móc nakreślić sobie odpowiedni obraz tych że nowoczesnych matryc QLED-owych. Co jednak z cenami? Czy będzie nas stać na któryś model? Cóż, tanio nie będzie, a ceny zaczynają się od ok. 15 tys. złotych do nawet ok. 40 tys.! Fakt, ceny te mogą nas odstraszyć, ale przecież mamy do czynienia z zastosowaną tam najnowszą technologią! Telewizory te są wręcz po brzegi wypełnione najróżniejszymi technologicznymi rozwiązaniami, zatem nie płacimy za kawałek "pudła" z elektroniką wewnątrz, tylko za kawał dobrego sprzętu! Co o tym sądzicie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania i odwiedzania nasze forum. Nie zapomnijcie także o łapce! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowe Telewizory QLED od Samsunga Wreszcie w Polsce!