PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

HBO GO bez operatorów kablowych - Rusza samodzielna usługa

HBO GO bez operatorów kablowych - Rusza samodzielna usługa

Wreszcie! HBO GO po wielu latach na naszym rynku wchodzi na wyższy level i będzie funkcjonować jako samodzielna usługa. Tak, bez żadnych operatorów kablowych czy telekomunikacyjnych. Szczegóły wraz ceną abonamentu znajdziecie w poniższym newsie.

HBO GO cieszy są sporą popularnością w naszym kraju. Na tej platformie jest bowiem dostępnych multum filmów i seriali, które mogą wciągnąć widza na długie godziny.

Tanie telewizory >>>

Tym bardziej może cieszyć informacja, że HBO GO staje się także samodzielną usługą, która nie potrzebuje do działania ingerencji operatorów kablowych czy telekomunikacyjnych.

Subskrypcja HBO GO wiąże się z abonamentem wynoszącym 29,99 zł miesięcznie. Można ją rozwiązać w każdej chwili, ale raczej będzie co oglądać - na chwile obecną mamy do dyspozycji około 800 filmów i 200 seriali w polskiej wersji językowej.

Wszystko możemy oglądać w jakości HD i Full HD, korzystając z kilku typów urządzeń - oprócz Smart TV czy konsol, także z urządzeń mobilnych. Abonament gwarantuje każdemu użytkownikowi "podczepienie" pod HBO GO maksymalnie pięciu urządzeń. Raczej to każdemu wystarczy.

Koniecznie trzeba też wspomnieć o możliwości bezpłatnego wypróbowania omawianej usługi przez pierwszy miesiąc.

Źródło: hbogo.pl

blog comments powered by Disqus
HBO GO bez operatorów kablowych - Rusza samodzielna usługa