PODPOWIEDZI:

Red Bull Gaming Sphere - Raj dla graczy!

Red Bull Gaming Sphere - Raj dla graczy!

W Londynie otwarty zostanie specjalny bar dla esportowców i miłośników gier, który oferuje masę gamingowego sprzętu. Jest to konkretnie Red Bull Gaming Sphere, o którym przeczytacie w poniższym newsie.

Takie miejsca to ja rozumiem! W Londynie otwarty zostanie Red Bull Gaming Sphere, który można określić mianem raju dla miłośników gier.

Red Bull Gaming Sphere wejście

Miejsce to jest wypchane po brzegi nowoczesnym sprzętem. Gamingowe kombajny Asusa, czołowe peryferia, najnowsze konsole i masa telewizorów oraz monitorów - to tylko wierzchołek góry lodowej. Mamy bowiem także zestawy wirtualnej rzeczywistości, gamingowe fotele czy rozbudowane zestawy firmy Fanatec do gier wyścigowych.

Red Bull Gaming Sphere - fifa na wielkim tv

Do tej niesamowitej strefy gracza można przyjść w kilku celach - cotygodniowe turnieje, ranking liderów, możliwość poznania profesjonalnych esportowców, oglądanie różnych wydarzeń sportowych i esportowych - to główne atrakcje. Ciekawie prezentuje się przestrzeń przeznaczona do turniejów lanowych. Mamy w niej trzy części. Obszar niebieski i czerwony to stanowiska obu rywalizujących drużyn (maksymalnie sześcioosobowych). Między nimi mamy natomiast miejsce dla widzów, przed którymi znajduje się... 190-calowy ekran naścienny! Oczywiście można także na nim grać.

Red Bull Gaming Sphere - komputery

Zobaczcie zresztą sami szybki przegląd Red Bull Gaming Sphere przeprowadzony przez jednego z czołowy esportowców w grze FIFA:

Już sobie wyobrażam fun płynący z turniejów lanowych czy chociażby grania z kumplem w ulubione gry. Od siebie dodam, że w moim mieście znajduje się bar dla graczy, ale nie ma jakiegokolwiek porównania z obiektem Red Bulla. Nawet po dziesięciu piwach nie przybędzie mu urody.

Red Bull Gaming Sphere - fanatec wyścigi

Co sądzicie o takim miejscu? Może przydałoby się takie miejsce również w Polsce? A może w Waszych okolicach są już jakieś knajpy dla graczy?

blog comments powered by Disqus
Red Bull Gaming Sphere - Raj dla graczy!