PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Darmowy Netflix od LG? To Możliwe!

Darmowy Netflix od LG? To Możliwe!

W sieci pojawiła się informacja o możliwości otrzymania darmowego dostępu do usług programu Netflix! W dobie popularności technologii VoD, warto byłoby zastanowić się nad wspomnianym rozwiązaniem. Co takiego przygotowało dla nas LG i czy rzeczywiście się opłaca? Zapraszam do lektury!

Twarde dane pokazują, że z miesiąca na miesiąc coraz częściej korzystamy z dobrodziejstw usług VoD. Niezależnie czy jest to nasza rodzima strona z filmami czy też wspomniany Netflix, to z takiej właśnie formy korzystamy coraz częściej! Dlaczego? Powodów jest wiele, ale najważniejszymi są: szybki dostęp do ogromnej maści filmów, wysoka jakość oraz nierzadko przystępne cenowo oferty abonenckie. Ale czy rzeczywiście jest tak dobrze jak nam się wydawać by mogło?

mega promocja od lg


Nie wiesz jaki telewizor wybrać? Nasz najnowszy ranking Ci w tym pomoże!


Jeśli chodzi o ten ostatni element to tak naprawdę różnie z tym bywa. Netflix wydaje się mieć ciekawą ofertę pod względem dostępnej bazy filmów, ale opłata miesięczna może delikatnie odstraszyć potencjalnych klientów. Jeśli jednak w najbliższym czasie planujecie zakup nowego telewizora i będzie on marki LG.... to możecie otrzymać 3 - miesięczny darmowy dostęp do pełnej bazy Netflixa w rozdzielczości 4K! Trzeba przyznać, że jest to nie lada gratka dla osób lubiących oglądanie w nader wysokiej jakości i to na dużym ekranie. Czy może być lepiej?

lg niedościgniony na rynku

Cóż, takiej oferty próżno szukać u najbliższej konkurencji LG. Firma już niejednokrotnie pokazała, że potrafi pozytywnie nas zaskoczyć i w różnych aspektach. Jaki jest jednak "haczyk"? Jak łatwo się domyślić, musimy zakupić jeden z wybranych telewizorów od wspomnianego koreańskiego producenta. Poniżej zamieszczam krótką listę owych telewizorów:

  • LG OLED TV 4K
  • LG Super UHD TV
  • LG UHD TV z serii UJ750

Bez wątpienia jest w czym wybierać. Wszystkie telewizory łączy jedna główna cecha, a mianowicie natywna rozdzielczość 4K! Nie można zapomnieć także o szeregu innych funkcji, bowiem mówimy tutaj o telewizorach z gamy Smart TV. Niestety, ale poważnym problemem w ich zdobyciu może być niekiedy zaporowa cena, która nie należy do najbardziej przystępnych. Mówimy tu o prawdziwych "kombajnach" wśród telewizorów, czyż nie?

mega promocja netflix


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Mimo wszystko, warto zorientować się czy przypadkiem w jakimś sklepie nie pojawiła się promocja, która pozwoli nam na zakup nowego "mebelka" do salonu ;) Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tej promocji lub zakupu nowego TV, śmiało piszcie w komentarzach, a z pewnością udzielimy Wam satysfakcjonującej odpowiedzi! Nie zapomnijcie także wpaść na nasze forum oraz pozostawić po sobie łapkę w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Darmowy Netflix od LG? To Możliwe!