PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

MWC 2017 - Powiew Świeżości w Serii Moto G!

MWC 2017 - Powiew Świeżości w Serii Moto G!

Tegoroczne targi w Barcelonie są wręcz przepełnione wybitnie interesującymi nowościami ze strony najpopularniejszych producentów. Firma Lenovo właśnie zdążyła zaprezentować najnowsze produkty, które wchodzą w skład serii Moto G! Jesteście gotowi na cały szereg nowości? Zapraszamy!

Z roku na rok, obserwujemy znaczący postęp w przypadku tworzonych przez Lenovo smartfonów z serii Moto G. Urządzenia te stają się coraz to bardziej bogate w pożyteczne rozwiązania technologiczne, a jakość wykonania tychże słuchawek rośnie w oczach! Zatem, jak się ma najnowsza, piąta seria Moto G? Okazuje się, że nawet bardzo, gdyż Chińczycy nie mają zamiar iść na jakiekolwiek kompromisy! 


Szukasz innych materiałów z tegorocznego MWC? Spójrz koniecznie na ten materiał!


moto g5

Na tegorocznych targach MWC, Lenovo zaprezentowało nam dwa niemalże bliźniacze modele Moto G serii piątej. Pierwszy z nich wyróżnia się świetnie zaprojektowaną aluminiową obudową, które może się podobać! Ponadto, słuchawka ta jest pierwszym modelem, gdzie wykorzystano metal. Warto również pamiętać kolorach, w których będzie dostępny nowy model urządzenia od Lenovo. Kolorami tymi są: szary oraz złoty. Nie jest to zbyt wiele, ale nieco później powinno pojawić się nieco więcej. Co dalej?

moto g5 plus


Oto niezwykle przystępne cenowo słuchawki od Lenovo!

Lenovo PHAB 2 GB>>>

Lenovo K6>>>


Lenovo Moto G5 zostało wzbogacone o ośmiordzeniowy (Snapdragon 430) procesor o taktowaniu 1.4 GHz, 2/3 GB RAM, 16 GB ROM z możliwością rozszerzenia do 128 GB przy pomocy karty MicroSD oraz system Android 7.0 Nougat. Jeśli chodzi o matrycę, to mamy tutaj do czynienia z ekranem o przekątnej 5 - cali w rozdzielczości Full HD! Co z aparatem? Ten główny opiewa w matrycę o rozdzielczości 13 mpix, zaś ten z frontu już w jedynie 5 mpix. Jednakże, te wartości z pewnością wystarczą do spełnienia podstawowych zadań. Swego rodzaju minusem może być niewielkie ogniwo akumulatora, którego pojemność wynosie zaledwie 2800 mAh, co pozwoli na dzień intensywnej pracy na urządzeniu! 

lenovo mwc 2017


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Jeżeli chodzi o model z "Plusem", wówczas specyfikacją różni się generalnie szybszym procesorem (Snapdragon 625), ekranem o 0.2 - cala większym, podwójnie zwiększoną liczbą ROM, 3 GB RAM, nieco mniejszą główną matrycą oraz akumulatorkiem o pojemności 3000 mAh. Wartym zapamiętania jest fakt, iż smartfon ten jest w stanie nagrywać obraz w 4kK! Zainteresowani? Smartfony trafią w kwietniu do sprzedaży w cenie 1099 i 1299 złotych za sztukę! Co o tym myślicie? Czy jesteście teraz skłonni na zakup wybranego modelu? Opowiedzcie nam o tym komentarzach poniżej materiału, a tymczasem zapraszam Was na nasze forum i o pozostawienie łapki w górę! ;)

Zobacz również naszą galerię z MWC 2017:

blog comments powered by Disqus
MWC 2017 - Powiew Świeżości w Serii Moto G!