PODPOWIEDZI:

Tablety Samsung GALAXY Tab 3 dostępne w Polsce

Tablety Samsung GALAXY Tab 3 dostępne w Polsce

Firma Samsung Electronics ogłosiła, że długo oczekiwane tablety GALAXY Tab 3 są już dostępne w sprzedaży w Polsce we wszystkich trzech przekątnych ekranu (7.0, 8.0 i 10.1 cala). Tablety GALAXY kolejnej generacji łączą w sobie nowe, intuicyjne funkcje, mające zapewnić wszystkim użytkownikom jeszcze większą wydajność, mobilność oraz komfort pracy.

Dzięki wprowadzeniu nowej linii tabletów w aż trzech przekątnych ekranu, Samsung dał swoim klientom okazję do wyboru idealnego urządzenia, które będzie w pełni odpowiadało ich potrzebom. Niezależnie od tego czy tablet ma służyć do korzystania z multimediów, poczty e-mail, surfowania w internecie czy czytania e-booków, każdy będzie mógł znaleźć dla siebie urządzenie spełniające jego potrzeby. Tablety GALAXY Tab 3 oferują nowe funkcje, dzięki którym klienci będą mogli oglądać, słuchać i tworzyć oryginalne treści, z łatwością dzieląc się nimi z najbliższymi. Intuicyjna obsługa oraz wszechstronne możliwości sprawiają, że nowe tablety z rodziny GALAXY są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy poszukują do codziennej pracy wydajnych i wyjątkowo mobilnych urządzeń.

Samsung GALAXY Tab 3

GALAXY Tab 3 7.0

  • Pewny uchwyt, wygodne rozmiary: Dzięki kompaktowym wymiarom i możliwości wygodnego trzymania urządzenia jedną ręką użytkownik może korzystać z tabletu przez wiele godzin, może przechowywać go w kieszeni lub w niewielkiej torbie, mając stały dostęp do ulubionych tekstów i rozrywki. Nowy, elegancki i stylowy tablet jest bardziej smukły i o 42 g lżejszy od GALAXY Tab 2 (7.0).

  • Wysokiej klasy multimedia: Zastosowanie procesora Dual Core 1,2 GHz umożliwia płynne odtwarzanie treści, szybszy transfer danych (w tym błyskawiczne wyświetlanie stron internetowych). Tablet jest dostępny z pamięcią wewnętrzną 8 lub 16 GB z możliwością jej rozszerzenia o 32 GB. To zupełnie wystarczająca pojemność na potrzeby przechowywania ulubionych zdjęć, plików muzycznych, aplikacji, filmów i nie tylko.

  • Wyższy komfort użytkowania: GALAXY Tab 3 7.0 wyposażony jest w przedni aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 MP i tylny o rozdzielczości 3 MP, by jeszcze sprawniej i wyraźniej rejestrować najciekawsze momenty życia. W połączeniu z nowoczesnym systemem Android 4.1.2 (Jelly Bean), umożliwia wymianę zdjęć, filmów i zapisów wyjątkowych chwil – wystarczy kilka dotknięć i ruchów palcem. Przedłużona żywotność baterii zapewnia większą spontaniczność i szerszy udział w przeżywaniu i zapisywaniu zdarzeń – zarówno w trybie online jak również offline.

GALAXY Tab 3 8.0

Wyjątkowy komfort czytania i doskonały dostęp do rozrywki:

Nowy, 8-calowy tablet GALAXY Tab 3 zaprojektowano z myślą o trzymaniu go w jednej dłoni, dzięki czemu jest on optymalnym urządzeniem do oglądania filmów, grania w zaawansowane gry lub czytania e-booków – bez względu na czas i miejsce. Na 8-calowym ekranie z wyjątkowo wąską ramką – zapewniającą maksymalną wygodę użytkowania – można jeszcze pełniej docenić zalety technologii "trybu czytania", optymalizującej ekran pod kątem idealnej jasności i tonacji obrazu. Komfort czytania książek i dokumentów elektronicznych porównywalny jest z tym jaki dają materiały drukowane na papierze. Poprawiające jakość dźwięku funkcje Sound Alive i Dolby Surround pozwalają użytkownikom cieszyć się wyraźnymi dialogami, stałym poziomem głośności oraz nieskazitelną czystością sygnału audio, co dodatkowo poprawia komfort korzystania z treści multimedialnych na nowym urządzeniu. Ponadto zastosowanie mechanicznych przycisków u dołu obudowy zapewnia wygodę nawigacji porównywalną ze smartfonem.

Zwiększona użyteczność inteligentnych funkcji:

Podróżowanie i odkrywanie jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki 8-calowemu tabletowi GALAXY Tab 3 z funkcją S Translator, oferującą błyskawiczne tłumaczenie połączone z technologią rozpoznawania głosu, a także zintegrowane z aplikacjami tekstowymi, jak np. email, sms czy ChatON. Szybkie tłumaczenie działa w kombinacjach głos-tekst oraz tekst-głos, dzięki czemu można łatwo komunikować się z innymi podczas zagranicznych podróży. 8-calowy GALAXY Tab 3 posiada również przydatne w podróży funkcje S Travel i Smart Travel Companion, które dostarczają na bieżąco lokalnych informacji na temat mijanych miejsc. Użytkownicy będą mogli uzyskać informacje, a także dokonać rezerwacji w różnych miejscach, podzielonych na kategorie: Miejsca, Hotele, Bilety, Jedzenie, Forum i innych. Za sprawą intuicyjnych funkcji typu Story Album lub Group Play mają też jeszcze szersze możliwości błyskawicznej wymiany i korzystania z plików muzycznych, zdjęć, dokumentów oraz gier.

Samsung GALAXY Tab 3 2

GALAXY Tab 3 10.1

Większy komfort korzystania z multimediów:

10-calowy tablet GALAXY Tab 3 skutecznie łączy w sobie eleganckie wzornictwo i ulepszone funkcje multimedialne przeznaczone do użytku domowego i rodzinnego. Tablet wyposażony w procesor 1,6 GHz Intel ® Atom ™ Dual Core stanowi idealne urządzenie do codziennych zastosowań, a także od obsługi multimediów. Kompleksowy zestaw aplikacji do odtwarzania filmów, plików muzycznych i zdjęć, w połączeniu z niezwykłą wyrazistością ekranu, przekształcają tablet GALAXY Tab 3 10.1 w centrum multimedialne.

Doskonały tablet dla całej rodziny:

Dzięki dostępnym w standardzie funkcjom Smart Remote i MHL (wyjście TV) GALAXY Tab 3 10.1 przekształca się z idealnego urządzenia do gier dla dzieci w doskonały kontroler domowego systemu multimediów dla rodziców. Czy to przekazując pliki filmowe do telewizora, czy grając w gry w najwyższej rozdzielczości, 10.1-calowy GALAXY Tab 3 w płynny sposób integruje się z domowym systemem rozrywki, zapewniając całej rodzinie niezapomniane wrażenia.

Sugerowane ceny urządzeń:

Galaxy Tab3 7.0 8G: 1299 zł

Galaxy Tab3 7.0 WiFi 8G: 899 zł

Galaxy Tab 3 8.0 WiFi 16G: 1349 zł

Galaxy Tab 3 8.0 3G 16G: 1799 zł

Galaxy Tab 3 10.1 WiFi 16G: 1549 zł

Galaxy Tab 3 10.1 3G 16G: 1999 zł

blog comments powered by Disqus
Tablety Samsung GALAXY Tab 3 dostępne w Polsce