PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon z pojemną baterią?

Nowe Smartwatche od Huawei - Prezentacja na MWC 2017!

Nowe Smartwatche od Huawei - Prezentacja na MWC 2017!

Huawei na MWC 2017 zaprezentował kolejną generację swoich smartwatchy. Na targach mieliśmy prócz Huawei P10 i P10 Plus szanse zobaczyć smartwatche Huawei Watch 2 w wersji z Bluetooth, z Bluetooth i 4G oraz Classic.

Huawei Watch 2 i wersja Classic napędzane są przez Qualcomm Snapdragon Wear 2100 i działają na systemie Android Wear 2.0. Oba posiadają 1,2 calowe Amoledy o rozdzielczości 390 na 390  pikseli z 768 MB Ram i 4 GBpamięci wewnętrznej. Akumulatory 420 mAh mają zapewnić działanie zegarków nawet na 25 dni działania, jednak przy korzystaniu z GPS czy innych wymagających funkcji co najmniej na 10 godzin.


 Huawei Watch 2

Smartwatche od Huawei posiadają Bluetooth 4.1 i Wi-Fi, Pulsometr, GPS, NFC oraz w droższych wersjach podstawowego Watch 2 4G, po włożeniu do zegarka karty w standardzie nanoSim, co umożliwi nam bezproblemowe nawiązywanie niezależnych połączeń. Bardzo duża zaletą  w nowych smartwatchach jest spełniona norma IP68, co pozwoli nam wskoczyć do basenu nie martwiąc się o jego żywotność przez gwarantowane 30 minut. Zegarki chroni Gorilla Glass a same zegarki będą dostępne w z różnymi paskami i w różnych kolorach.

Czy warto kupić smartwatch?

Zobacz również naszą galerię z MWC 2017:

 Huawei Watch 2 i Classic

Warto też wspomnieć o zapowiedzianej wersji zegarka Porsche Design Huawei Smartwatch, który jak już się pojawi będzie na pewno świetnym dodatkiem do Huawei Mate 9 Porsche Design, który na rynku pojawił się w listopadzie ubiegłego roku i relację z tego wydarzenia można było zobaczyć na naszym kanale. Jeżeli jednak chcecie dowiedzieć się więcej o nowych zegarkach od Huawei, Nowych zegarków możemy się spodziewać najwcześniej na wiosnę tego roku.

Czytaj Więcej o Smartwatchach Huawei prezentowanych na MWC 2017>>> 


 Huawei Watch 2 i Classic

blog comments powered by Disqus
Nowe Smartwatche od Huawei - Prezentacja na MWC 2017!