PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telewizor do 5000 zł |TOP 5|

Wibrujący Ekran OLED od Sony

Wibrujący Ekran OLED od Sony

7 marca 2017 roku zostaliśmy zabrani na przedpremierowy pokaz nowych produktów od Sony. Mieliśmy okazję przetestować nowy telewizor OLED a także systemy audio. Co przyszykowało dla nas Sony? Zobaczycie w tym Newsie.

BRAVIA A1 - wyjątkowy oled od sony

To co przykuło moją uwagę najbardziej to nowy telewizor OLED, czyli Bravia A1. Charakteryzuje się rozdzielczością 4K, a także wsparciem HDR. Pozwala to na odpowiednie podświetlenie kolorów. Przy współpracy z technologią stworzoną przez LG (chodzi tu oczywiście o OLED) jaskrawe kolory idealnie komponują się z naturalną czernią. Osoby, które nie przepadają za walorami wizualnymi, a są bardziej audiofilami będą również zadowolone. Nowa technologia stworzona przez Sony, pozwoliła na wprowadzenie ekranu w wibracje. To NIE głośniki wydają dźwięk, a cała matryca. Brzmi irracjonalnie i tak samo wygląda. Szczególnie, gdy grupa ludzi zaczyna dotykać ekranu, by sprawdzić, czy jest to prawdą. Zastosowanie takiej praktyki (chodzi o wibracje ekranu. Nie dotykanie rękoma telewizora) pozwoliło na idealne rozprzestrzenianie się dźwięku dwukanałowego po całym pomieszczeniu. Jak to brzmi i wygląda możecie zobaczyć na naszym filmie. Ceny jeszcze nie są znane. Wiemy jednak, że nie będzie to tania zabawka, a jej wartość będzie oscylować w granicach OLED'ów od LG.

sony bravia oled a1

COś dla chudszego portfela-  BRAVIA RE4

To kolejny model, który przykuł moją uwagę. Tym razem nie przez wnętrze, a stosunek jakości do ceny.  Za około 1400zł dostajemy telewizor, który posiada wsparcie HDR10, rozdzielczość FULL HD i to wszystko w 32 calach lub w 40 calach. Korzystając z niego nie doświadczymy jednak żadnego zewnętrznego systemu operacyjnego typu ANDROID TV, a będzie on wykorzystywał standardowy system telewizora. Bez internetu, bez bajerów. Krótko mówiąc NIE JEST TO SMART TV.

sony bravia re4 40 32 cali

blog comments powered by Disqus
Wibrujący Ekran OLED od Sony