PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Soundbarów do 1000 zł

Zrzuciłem Głośnik z 2m. Co Się Stało? Nowe Sprzęty Audio od Sony

Zrzuciłem Głośnik z 2m. Co Się Stało? Nowe Sprzęty Audio od Sony

Sony przedpremierowo na swoim evencie zaprezentowało nowe produkty, które już niedługo będą dostępne w Polsce. Nie znamy jeszcze wszystkich oficjalnych cen, ale wiemy czym charakteryzują się ich produkty! Po więcej informacji zapraszam do czytania tego newsa.

MAŁY, ALE WARIAT-GŁOŚNIk

To co przykuło moją uwagę, był  bardzo głośny i przenośny głośnik SRS-XB10, który uwydatnia basy i daje się łatwo przenosić.  Jest on kieszonkowy i jak mówią przedstawiciele SONY "imprezoodporny". Po zalaniu nic się nie stanie, ale nie próbował bym odtwarzać muzyki pod wodą. Z resztą jaki to ma sens? Rozkręcimy "bibę" z rybkami? Po zrzuceniu go z 2 metrów nic się nie stało. Nadal grał, a robił to bardzo dobrze w dużym pomieszczeniu, które miało około 50 metrów kwadratowych. Nie odejdziemy od niego jednak za daleko. Zasięg BLUETOOTH to około 10m. Co za tym idzie, właściciel będzie musiał go mieć zawsze przy sobie. Jeżeli jednak chcemy rozkręcić imprezę, możemy połączyć 10 takich samych modeli i odtworzymy na nim muzykę bez zacięć. Dźwięk strumieniowany jest równocześnie. Nie usłyszymy również utraty jakości.  Bateria wytrzyma 16 godzin ciągłego użytkowania.

SRS-XB10 sony glosnik wodoodporny przenosny kieszonkowy recenzja

WIĘKSZY ALE WCIĄŻ WARIAT

SRS-XB40 jest stanowczo większy i posiada te same funkcje(połączenie tych samych modeli iEXTRA BASS). Różni się jednak baterią, która pozwoli nam na cały dzień użytkowania. Wbudowane diody  LED pozwolą na "rozkręcenie zabawy", dodając efekty DJ'skie. Za pomocą zewnętrznej aplikacji wybierzemy wyświetlane kolory oraz pobawimy się w mikserze.

SRS-XB40 sony recenzja glosnik przenosny najlepszy ranking

WODOODPORNE SŁUCHAWKI?

Sportowe słuchawki douszne Bluetooth XB80BS EXTRA BASS.(sprawdź cenę, klikając w link) Te słuchawki zaskoczyły mnie funkcjonalnością. Możemy słuchać muzyki pod wodą...?

Imprezy z rybkami oczywiście z tego nie będzie, ale produkt ten jest wyposażony w standardy IPX5 co oznacza, że możemy go przemywać wodą i nie grożą mu zachlapania. O technologii Extra Bass wspominałem już wcześniej.

XB80BS EXTRA BASS sony sluchawki wodoodporne IPX5

słuchawki wspaniałe,ale...

Nie dla wszystkich. Kolejny produkt jest już dostępny w sprzedaży, ale za iście "biznesową" cenę. Są to słuchawki SONY MDR-1000X. Mamy tu kilka niespotykanych u konkurencji funkcji. Między innymi NOISE RUDUCTION, czyli technologia cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów. Wystarczy przyłożyć dłoń do jednej ze słuchawek i ponownie słyszymy np: to co mówi do nas znajomy. Są to słuchawki BLUETOOTH. Wbudowana bateria starczy na około 18 godzin ciągłego słuchania muzyki. W razie czego w zestawie otrzymujemy kabel AUX, który uratuje nas przy rozładowanym akumulatorze. Nie da się jednak jednocześnie słuchać muzyki i ładować sprzętu.

SONY MDR-1000X sony sluchawki wyciszajace

blog comments powered by Disqus
Zrzuciłem Głośnik z 2m. Co Się Stało? Nowe Sprzęty Audio od Sony