PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 700 zł? [Październik 2019]

Niezwykle Mobilne Deskorolki Samobieżne od HAMA!

Niezwykle Mobilne Deskorolki Samobieżne od HAMA!

Jedna z najpopularniejszych marek w Niemczech, właśnie zaprezentowała nową gamę samobieżnych deskorolek elektrycznych! Urządzenia te z pewnością wpadną w oko osobom, które cenią sobie zarówno szybkie poruszanie się po zatłoczonym mieście, jak i osobom, które lubią wyróżniać się z tłumu. Jesteście zainteresowani? Jeśli tak, to zapraszam do lektury!

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, która niebawem zawita do naszych drzwi. Już teraz jest znacznie cieplej niżeli było to 2-3 - tygodnie temu. Wiosnę czuć już na odległość bez dwóch zdań, a zatem czas nadszedł by zastanowić się nad zakupem nowych "zabawek" do umilania spędzanego czasu wolnego na powietrzu! Właśnie nadarza się świetna ku temu okazja, gdyż niemiecka firma HAMA, właśnie zaprezentowała nowiutkie samobieżne deskorolki z napędem elektrycznym!

hama liderem skuterów samobieżnych

Czy będzie w czym wybierać? Cóż, do wyboru będą dwa modele, które wyróżniają znaczące szczegóły... i cena. Nie martwcie się na zapas! Po zakupie wybranej deskorolki starczy Wam do 10-ego... albo ostatecznie na waciki... By jednak nie psuć całej zabawy z poznawania tych dwóch modeli, pomińmy przez chwilę ceny i skupmy się na modelach takich jak: HAMA Balance Scooter City Cruiser i HAMA Balance Scooter Outdoor Cruiser. Obydwa modele zostały stworzone w oparciu o najlepszej sumy materiały, solidny akumulator oraz systemy zabezpieczające przed ewentualnym przegrzaniem się.

nowe produkty od hama zachwycają


Co powiesz na tego typu model samobieżnej deskorolki?


Co można powiedzieć o modelu City Cruiser, prócz tego, że jest wyraźnie tańszy? Otóż, model ten wytrzyma nacisk jaki wywrze waga człowieka, która nie przekroczy wartości 120 KG. Prędkość maksymalna to wartość pomiędzy 15 a 18 KM/H. Zawieszenie tego modelu jest w odpowiedni sposób przygotowane pod równe, typowe dla miast powierzchnie, co może przełożyć się na nieco gorszą charakterystykę pracy w terenie. Ponadto, w urządzeniu znajdziemy ogniwo akumulatora 208,8 Wh z odpowiednim zabezpieczeniem przeciw przegrzaniu się. Czego chcieć więcej?

podświetlenie led w balance scooter outdoor cruiser

Jeszcze lepszego modelu? Ależ proszę, oto model HAMA Balance Scooter Outdoor Cruiser. Producent wyposażył ten model w specjalnie zaprojektowane koła ze znacznie zwiększonym bieżnikiem, co ułatwi poruszanie się po nierównej nawierzchni. Niemiecki koncern postanowił zadbać o porządne ogniowo od samego Panasonica, które charakteryzuje się zastosowaniem technologii litowo-jonowej i parametrami takimi jak napięcie 36V i pojemność 5.8 Ah. W samej deskorolce zostały umieszczone dwa silniki o mocy 350 W każdy, co powinno pozwolić na zdecydowane poruszanie się po terenie. Co jednak z ceną? Bez owijania w bawełnę należy powiedzieć, że tańszy model kosztować będzie ok. 1300 złotych, zaś jego terenowy wariant już ok. 1800 złotych. To jak, już dzwonicie do bociana po nieco więcej siana?! ;) Napiszcie w komentarzach co sądzicie o takich gadżetach? Może byłby to dobry prezent na komunię? Nie zapomnijcie wpaść na forum i zostawić łapkę w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Niezwykle Mobilne Deskorolki Samobieżne od HAMA!