Premiera Huawei P10 - Jak Wypadła Śmietanka Towarzyska?

Premiera Huawei P10 - Jak Wypadła Śmietanka Towarzyska?

Wczorajsza premiera nie byłaby tak emocjonująca gdyby nie fakt, że prócz gwoździa programu pojawili się także celebryci! To właśnie ich osoby napędziły cały "hype" na najnowsze dziecko tego chińskiego koncernu i to o nich mamy zamiar wspomnieć w tym materiale. Jesteście ciekawi kto prócz "Lewego" pojawił się na Evencie?

Wczoraj uraczyliśmy Was wnikliwą relacją ze wspomnianego już spotkania, przy którym mieliśmy okazję poznać nowy model z segmentu premium od Huawei. Dzisiaj pragniemy zaprezentować śmietankę towarzyską, którą mieliśmy okazję poznać na owym Evencie! Najbardziej poinformowani wiedzą doskonale o pojawieniu się naszego czołowego napastnika reprezentacji, ale prócz jego osoby pojawiło się kilkoro innych ludzi!


Szukasz dobrego aparatu fotograficznego? Koniecznie zobacz nasz najnowszy ranking!


Anna Wendzikowska na Evencie P10

Kto to będzie? Czy są to rzeczywiście tak znane osobowości? Otóż, wczoraj w Warszawie pojawili się m.in.: Piotr Stramowski, Karolina Pisarek, Karolina Gilon oraz Patryk Grudowicz. Prowadzącą całe przedsięwzięcie była nie kto inna jak Anna Wendzikowska! Ostatnia persona znana jest z telewizji TVN oraz popularnego wśród polskich widzów, serialu M jak miłość.

celebryci premiery huawei p10


Gdzie kupić premierowy model Huawei P10? Zerknij koniecznie tutaj!


Jakby mógł odbyć się cały Evnet, gdyby nie czynnik zwany VideoTesty! Na prezentację wysłaliśmy jednego z naszych najbardziej zaufanych ludzi. Człowieka, który nie boi się trudnych wyzwań, prężnie pnie się w górę po szczeblach kariery w redakcji niczym  prawdziwy szczur korporacyjny, a skromność to jego drugie imię! Oto co udało mu się "zmalować" po pokonaniu całego morderczego tłumu, pięknych hostess, równie krągłych i nadzwyczaj pięknych celebrytek i po przedostaniu się przez ostatnią linię wroga zwaną ochroną osobistą... udało mu się strzelić popularną wśród wszystkich warstw społecznych... "samojebkę"... ale z nie byle kim!

Redakcja VideoTesty kontra Lewy

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nasz kolega redakcyjny nie jest może urodziwej urody, ale nam pięknym brakuje takiej pewności siebie i samozaparcia by móc tak bezczelnie zakłócić spokój i przekroczyć sferę przestrzeni osobistej Lewego! Co o tym sądzicie? Nie... premii za to nie dostanie! ;P Czy on to zdjęcie robił kalkulatorem?!


Aktualne CENY Huawei P10:


prezentacji p10 ciąg dalszy

Prócz nich, pojawił się również popularny fotograf, Jacek Poremba. Zachwalał on właściwości aparatu głównego P10, który jak wiecie, składa się z dwóch obiektywów stworzonych we współpracy z firmą Leica! Oczywiście, tam gdzie jest fotograf musi być i model(-ka)! Bowiem, na imprezie spotkać można było także Jakoba Kosela - jeden z uczestników programu Top Model. 

lewy nadal w formie!


Telewizor + Tablet za 1zł ►

Jakob opowiadając o modelu P10 zapewniał, że z łatwością tego smartfona można uznać za mobilne studio fotograficzne, które możemy trzymać w kieszeni! Doskonały aparat, odpowiednio skonstruowana aplikacja tegoż aparatu oraz konkretna specyfikacja to elementy, które ukazują model P10 jako klasę samą w sobie. Czy też tak uważacie? Zapraszam Was do sekcji komentarzy oraz na nasze stale powiększające się forum! Nie zapomnijcie o łapce... ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more