PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaka drukarka do 500 zł? | TOP 3 |

Przed Wami JIMU Robot - Zabawka Roku 2017!

Przed Wami JIMU Robot - Zabawka Roku 2017!

Inteligentne roboty podbijają nasze życie w każdym jego obszarze - teraz również w kategorii zabawek! Tegorocznym zwycięzcą konkursu "Zabawka Roku" została interaktywna seria JIMU Robots. Nie da się ukryć, że to właśnie ta kategoria - roboty - wzbudziła największe emocje wśród jury konkursu.

Prestiżowa nagroda

“Zabawka roku” jest wyjątkowym i cenionym konkursem - zwłaszcza wśród rodziców. Jest to dla nich znak jakości, ułatwiający mądry i bezpieczny wybór zabawek, które wesprą intelektualny rozwój ich dziecka. Tegoroczna odsłona konkursu była już siódmą z kolei, podczas której znani rodzice wraz z pociechami testowali najciekawsze produkty dostępne na rynku. Ostatecznie wygrała seria interaktywnych robotów JIMU Robots, pokonując aż 97 innych zabawek.

JIMU Robot - Zabawka Roku 2017!

Świat robotów to niezwykłe miejsce! Jeśli pasjonujesz się tym tematem, sprawdź koniecznie!

Zabawa poprzez naukę

JIMU Robots to zestaw specjalnych klocków i elementów, z których dziecko może zbudować własnego robota. Każda konstrukcja będzie inna, a dodatkowo można tchnąć w nią “życie” programując wymyślne schematy ruchów. Producent dołącza do zestawu propozycje budowy kilku modeli, lecz nieograniczona możliwość zmian zaciekawi każde dziecko i rozwinie jego kreatywność. Samemu procesowi budowy towarzyszy animowana instrukcja, która pozwoli obejrzeć całą konstrukcję wyświetlając ją w 3D podczas zabawy. Na zabawie się jednak nie kończy - tegoroczny laureat to przede wszystkim nauka programowania. Dziecko dostaje do pomocy trzy różne metody nauki. JIMU przeprowadzi je przez proces tworzenia makr - czyli projektowania zachowań robota, lub pozwoli mu dowolnie bawić się silniczkami (ponadto nagra ich ruch i odtworzy go po zakończeniu procesu).

JIMU Robot - Zabawka Roku 2017!

robot wersja 2

Znani rodzice wybrali JIMU Robots

Producenci zabawki swoją wygraną pragną przekazać światu informację, że dzieci nie tylko powinny bawić się, ale również rozwijać umysł w kierunku nauk ścisłych. Do tego celu potrzebują odpowiednich narzędzi, które im to ułatwią. Ich robot to praktyczne podejście do nauk ścisłych i szybko staje się źródłem wielkiej satysfakcji dla młodego człowieka. JIMU Robot urzekł między innymi Annę Dereszowską, Katarzynę Zielińską i Beatę Sadowską, a ponadto wielu ekspertów branży parentingowej - “Twój Junior”, “M jak mama” czy “Mój przedszkolak”.

blog comments powered by Disqus
Przed Wami JIMU Robot - Zabawka Roku 2017!
Autor: Szymon Szott