PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Pierwszy na Świecie Telefon z MT6570 - Znamy Szczegóły!

Pierwszy na Świecie Telefon z MT6570 - Znamy Szczegóły!

Tani smartfon w obecnych czasach? Niemożliwe staje się możliwe! Owocna współpraca dwóch firm przyniosła efekty w postaci niedrogiego, ciekawie zapowiadającego się telefonu. Mimo odbiegającej od topowych modeli specyfikacji, zostaliśmy zapewnieni przez producenta o znakomitej optymalizacji całego urządzenia. Czy X10 okaże się strzałem w dziesiątkę dla poszukiwaczy telefonu za niedużą kwotę?

owocna współpraca

Chińska firma DOOGEE przy współpracy z MediaTek wprowadza na rynek “X10” - pierwszy na świecie smartfon z chipsetem MT6570, bazujący na technologii oszczędzania energii. Obecnie na rynku technologicznym panuje swego rodzaju moda na stosowanie 2 lub 4 GB pamięci RAM w smartfonach. Niemniej jednak, mądrym wyborem może okazać się wybór telefonu ze średniej półki z procesorem oszczędzającym energię - dla zwiększenia długości czasu pracy na baterii.

mt6570

Więcej na temat ciekawych smartfonów dowiesz się tutaj>>>

Dlaczego mt6570?

Zastanawiacie się pewnie jakie pozytywy niesie za sobą MT6570. Chipset ten został zoptymalizowany pod użycie jedynie 512 MB pamięci RAM. Tworzy to wręcz idealną parę ze smartfonami ze średniej półki - takimi jak zapowiedziana X10-tka. MT6570 to dwa procesory o taktowaniu 1,3 GHz. Jednakże, w porównaniu z cztero lub ośmiordzeniowymi układami obliczeniowym stosowanymi przez innych producentów, dwa rdzenie mogą wydawać się “wynikiem” bladym. Niemniej jednak, sama liczba rdzeni nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na wydajność smartfona. Kiedy weźmiemy pod uwagę klasyczną architekturę cortex-A7 w MT6570, łatwiej wytłumaczyć niskie zużycie energii i zarazem wysoką efektywność chipsetu.

smartfon x10 2

Ciekawa specyfikacja za niewielkie pieniądze

Pozostała specyfikacja X10 wygląda obiecująco. Poza opisywanym chipsetem, MediaTek oraz DOOGEE uraczą nas trzema różnymi opcjami kolorystycznymi - Champagne Gold, Space Silver oraz Obsidian Black. Bateria zastosowana w smartfonie to 3360 mAh, zapewniająca, według producenta, aż 16 dni czasu gotowości. X10 wyposażony jest w ekran 5” IPS HD, 5 megapikseli tylnej kamery oraz 2 przedniej. Tak jak wspomniałem - do dyspozycji 512 MB pamięci operacyjnej, 8 GB pamięci wewnętrznej (możliwej do rozszerzenia do 32 GB) oraz Android 6.0.
 

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Pierwszy na Świecie Telefon z MT6570 - Znamy Szczegóły!