PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telewizor do 5000 zł |TOP 5|

LG SIGNATURE W7 - Telewizor Grubości Szkła! Polska Premiera. Czym Się Charakteryzuje?

LG SIGNATURE W7 - Telewizor Grubości Szkła! Polska Premiera. Czym Się Charakteryzuje?

OLED znany jest z wysokiej jakości wyświetlanego obrazu, klasy premium i niestety wysokiej ceny. Tym razem otrzymujemy to wszystko, lecz z dodatkiem wyjątkowości( sam OLED już nie jest tak wyjątkowy). Mowa tu o ekranie, który ma grubość tylko 2,5mm. Więcej na ten temat w tym artykule.

na premierze jak to na premierach

Poza ładnymi hostessami i strefą gastro można było przysłuchiwać się prezentacji (pojawił się nawet prezes LG) i oglądać nowe produkty.

uroczy ekran serii signature od lg

Na szczęście jednak nuda nas nie zastała.

najcieńszy telewizor na rynku

Nowa seria telewizorów Super Ultra HD, charakteryzuje się najwyższą rozdzielczością: 3840x2160 i technologią LG Active HDR. Co w niej takiego intrygującego? Wspiera materiały Dolby Vision oraz HDR 10, jednak jest to technologia rozwojowa, która będzie w stanie dostosować się nawet do przyszłych nowszych standardów.

lg nie ma sobie równych

Bardzo ważną kwestią, którą poruszyło LG jest fakt że przeciętny użytkownik nie ogląda telewizji siedząc, tylko na wprost przed telewizorem. Dzięki zastosowanemu ekranu Nano Cell, możemy oglądać telewizję nawet pod dużym kątem i nie będzie to wpływało negatywnie na odbiór kolorów. Producent chwali się także udoskonalonym systemem smart TV czyli łatwiejszym w obsłudze paskiem uruchamiania oprogramowania oraz pilotem Magic Remote.
 

najsmuklejsze telewizory na rynku

Premiera OLED LG Singature W7

Najważniejszy był nowy telewizor OLED LG Singature W7. Poza niewątpliwie świetnej jakości obrazem, ten model zachwycił również tym ze jest niesamowicie cienki. Ma tylko 2,57mm grubości. Jak to możliwe? Można powiedzieć magia OLED.  

najlepsze telewizory na rynku

LG dopuściło się jednak innego chwytu. Na ścianie zawieszony jest właściwie sam panel OLED a cała pozostała elektronika została przeniesiona do zestawowego soundbara. Dzięki temu dźwięk jest wysokiej jakości a estetyka na jeszcze wyższym  poziomie.

Sprawdź porównywarkę TV

lg pozamiatało


Uwierzcie oglądanie takiego telewizora na żywo robi niesamowite wrażenie aż trudno jest uwierzyć że z tak cienka tafla może być wewnątrz aż tak zaawansowana. Więcej możecie zobaczyć w naszym filmie na kanale youtube.

blog comments powered by Disqus
LG SIGNATURE W7 - Telewizor Grubości Szkła! Polska Premiera. Czym Się Charakteryzuje?