PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Kiano SlimNote 14.1 w Biedronce za 599zł!

Kiano SlimNote 14.1 w Biedronce za 599zł!

10 kwietnia 2017 w Biedronce pojawi się laptop Kiano SlimNote 14.1, który będzie kosztował jedynie 599zł! Na rynku dostępny jest w znacznie wyższej cenie. Zobaczmy czy sprzęt wart jest Waszej uwagi...

Specyfikacja techniczna Kiano SlimNote 14.1

Kiano SlimNote 14.1 napędzany jest czterordzeniowym  procesorem Intel Atom Z3735F o taktowaniu od 1,33 -do1,83 GHz. Za grafikę odpowiada natomiast zintegrowana karta INTEL HD. Nie jest to sprzęt dla graczy, ale na pewno przyda się studentom, czy osobom, które pracują z tekstem. W środku znajduje się również 2GB RAMU, a sprzęt działa na Windowsie 10. Zwróćcie uwagę na cenę Windowsa. Sam komputer jest wart tylko 2 razy więcej.

KIANO SLIMNOTE 14.1 prezent na Komunie


Zobacz 6 tanich Gadżetów z CHIN |► 


DESIGN, Ekran, Bateria

Laptop jest bardzo prosty i przypomina z wyglądu MacBooka :). Cechują go również małe wymiary, które wynoszą 347 x 223 x 25 mm i jak sama nazwa wskazuje ekran jest o przekątnej 14.1 cala a jego rozdzielczość to natomiast 1366 x 768 pikseli. Nie robi to wrażenia, ale trzeba uwzględnić baterię jaka znajduje się w środku. Jej pojemność to 10 tysięcy mAh, co za tym idzie starczy nam na kilka godzin spokojnego pisania, czy przeglądania internetu. Waży on 1,5kg, czyli nasze ręce nie zmęczą się przy jego przenoszeniu, lecz wagę można było jeszcze zminimalizować.

Rozmiary Kiano Slimnote 14.1

Porty, Wyposażenie

Sprzęt może posłużyć nam jako narzędzie multimedialne. Nie posiada wejścia HDMI, ani VGA, ale ma wbudowane wyjście mini HDMI, co za tym idzie korzystanie z projektorów nie powinno być problemem.

Porty Kiano SlimNote 14.1 z Biedronki

Jest to zminimalizowane urządzenie, więc znajdują się w nim tylko 2 porty USB drugiej generacji. Chętni na zakup raczej nie będą korzystać z aparatu wewnętrznego do robienia selfie, ale 0,3mpix wystarczą do niskiej jakości wideo-rozmów.  Z góry ostrzegamy, że wbudowane są w niego tylko 32GB pamięci FLASH, gdzie sporą część zajmuje zainstalowany system. Już niedługo recenzja na naszym kanale youtube.

blog comments powered by Disqus
Kiano SlimNote 14.1 w Biedronce za 599zł!