PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Przedpremierowy pokaz LG G6 - Co Ma Nam do Zaoferowania LG?

Przedpremierowy pokaz LG G6 - Co Ma Nam do Zaoferowania LG?

Byliśmy na przedpremierowym pokazie LG G6. Poznaliśmy szczegóły dotyczące cen, oferty producenta w Polsce i mogliśmy przetestować nowego flagowca.

Aparat

Jedną z najbardziej promowanych funkcji LG G6 jest możliwość robienia zdjęć szerokokątnych( 125 stopni). Robiąc zdjęcie z kamerki do selfie, wykorzystującej obiektyw szerokokątny, Ewa Lis (PR MANAGER LG) otworzyła oficjalną konferencję prasową. Umiejscowione z tyłu aparaty to dwie 13-megapikselowe matryce: standardowa o kącie 71 stopni oraz jasności f/1.8 oraz szerokokątny (125 stopni) o jasności f/2.4 Aparat przedni posiada wbudowaną matrycę 5 Mpix. Zdjęcia wykonywane są w technologii HDR. Jakość nagrań możecie zaobserwować na filmie, a zdjęcie wykonane kamerką przednią znajduje się poniżej:

lg g6  zdjecie selfie test

oglądaj filmy na telefonie

Szeroki ekran o przekątnej 18:9 pozwala na wygodne oglądanie filmów oraz lepsze zagospodarowanie wyświetlanych aplikacji. Obraz wyświetlany jest w jakości HDR oraz z wykorzystaniem technologii DOLBY VISION. Na wyświetlanym obrazie nie widać szumów ani jakichkolwiek zakłóceń. Prezentuje się bardzo dobrze.  W praktyce jednak, nie każda aplikacja jest przystosowana do tak dużego ekranu i powoduje to pojawienie się czarnych pasków na krawędziach ekranu.

LG G6 - zobacz test po miesiącu użytkowania >>>

nagranie lg g6 jakosc ekran film nagrywanie

zrzuciłem lg g6-co się stało?

Bohater naszego newsa jest kurzoodporny oraz wodoodporny. Twórcy zapewniają, że idealnie wykorzystali standardy IP 68. Dzięki temu nasz telefon wytrzyma upadek z 1m bez jakichkolwiek uszkodzeń.  Możecie to zobaczyć oglądając film na naszym kanale youtube.

cena i oferta

W środku pudełka znajdziemy kabel USB typu C, ładowarkę, igłę do otworzenia wejścia do karty SIM oraz sam telefon. W naszym zestawie nic poza tym, jednakże PLAY i inni operatorzy przygotowali oferty specjalne, które możecie sprawdzić oglądając nasz film.

blog comments powered by Disqus
Przedpremierowy pokaz LG G6 - Co Ma Nam do Zaoferowania LG?