PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Hykker Elegant - Tani Telefon Prosto z Biedronki

Hykker Elegant - Tani Telefon Prosto z Biedronki

W dobie rozwoju technologii, gdzie z dnia na dzień producenci nowoczesnych smartfonów prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych modeli, wciąż swoje miejsce mają telefony klasyczne - proste w obsłudze, niezbyt zaawansowane technologicznie konstrukcje. Dzisiaj jedna z nich - Hykker Elegant!

Elegancja w ofercie biedronki

Od 18 kwietnia 2017 roku, popularna sieć sklepów Biedronka ma w swojej ofercie telefony komórkowe firmy Hykker. Jest to model Hykker Elegant. Niemałym zaskoczeniem jest fakt, że jest to telefon klasyczny - taki z klawiaturą i małym kolorowym ekranem. Czy w momencie, kiedy co chwilę jesteśmy zasypywani nowinkami technologicznymi, wydanie takiego aparatu telefonicznego ma sens? Firma Hykker twierdzi, że jak najbardziej. Elegant skierowany jest do osób, które cenią sobie wygodę, trwałość, łatwość obsługi i klasyczny wygląd. Spodoba się na pewno osobom starszym - nieobeznanym z najnowszymi smartfonami - oraz rodzicom, którzy postanowią wyposażyć swoją pociechę w ten właśnie model, np. w celu kontaktu poza domem.

telefon elegant

Zaciekawiony tematem telefonów komórkowych? Zajrzyj!

Prosty, ale funkcjonalny

Samo urządzenie zostało wyposażone w dopracowane, czytelne menu, kontrastowy, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala oraz w klawiaturę z dużymi i podświetlanymi przyciskami. Intuicyjna blokada klawiszy zapewnia użytkownikowi komfort pracy z telefonem. Hykker Elegant posiada aparat fotograficzny na tyle obudowy oraz możliwość rozbudowania pamięci o dodatkowe 32 GB.

telefon elegant tyl

funkcje hykker elegant

Telefon posiada szereg podstawowych, lecz przydatnych funkcji. Nie doświadczymy najnowszych aplikacji znanych z Google Play czy App Store, lecz producent wyposażył swoje urządzenie w bluetooth, latarkę, odtwarzacz MP3, wbudowane radio FM, zegar oraz alarm. Ciekawym zabiegiem, przydatnym szczególnie dla osób posiadających prywatny i służbowy numer telefonu jest zastosowanie funkcji Dual SIM - pozwala ona na jednoczesne korzystanie z dwóch numerów telefonu. Dodatkowo, tak jak to bywa przy klasycznych, prostych telefonach komórkowych, bateria Li-ion starcza na długi czas użytkowania - mimo pojemności jedynie 1650 mAh.


Produkt znajdziecie Państwo w sklepach sieci Biedronka od 18 kwietnia do 30 kwietnia 2017 roku (lub do wyczerpania zapasów). W zestawie oprócz telefonu starter tuBiedronka.Ranking i Porównanie Ofert Komórkowych - Najlepsze Abonamenty i Prepaid - Czerwiec 2018

blog comments powered by Disqus
Hykker Elegant - Tani Telefon Prosto z Biedronki
Autor: Szymon Szott