NES Classic Edition Potrafi Na Siebie Zarabiać

NES Classic Edition Potrafi Na Siebie Zarabiać

Jedna z najrzadziej spotykanych konsol na świecie - NES Classic Edition została odnaleziona w wozie przypadkowego szofera. Tajemniczy kierowca wymyślił świetny sposób na umilenie podróży dla swoich pasażerów.

Wszyscy, którzy rozpoczynali swoją przygodę ze światem gier od pierwszych komputerów i konsol do gier, będą teraz wzdychać z tęsknotą. Samo westchnienie wystarczy, by w tym wypadku opisać uczucia, które mogą na nowo rozpalić się w sercach graczy. Jedna z nielicznych, miniaturowych konsol Nintendo NES Classic Edition odnalazła się w wozie przypadkowego szofera.


Ogromny wybór konsol do gier, zamów przez internet i odbierz w sklepie!


Ten model był w produkcji jakieś pięć miesięcy (10.11.2016 - 13.04.2017), pomimo tego, że chętnych na kupno nie brakowało. W związku ze stosunkowo krótkim okresem żywota "fabryki" miniaturowej repliki NES-a, konsola zyskuje na wartości każdego dnia,stanowiąc nie lada wyzwanie dla kolekcjonerów. Inwestycja w ten sprzęt może okazać się wyraźnie intratna nawet w bardzo niedługim czasie. Są jednak tacy, którzy nie chcą marnować ani chwili. Wśród niecierpliwych znalazł się pewien człowiek, który postanowił zatrudnić konsolę do swojej pracy.

NES Classic Edition "w pracy"

Ja widać na zdjęciu, które zostało opublikowane na reddicie przez Okdiva, kultowa konsola ma swoje honorowe miejsce pod ręką kierowcy i służy za podporę dla puszki na napiwki. Z całą pewnością konsolka nie ma nic przeciwko, a klienci są zadowoleni. W zagłówku pasażera wmontowano elegancki monitor popularnej w Stanach Zjednoczonych marki Naxa, co pozwala przypuszczać, że ów tajemniczy kierowca pochodzi właśnie stamtąd. Jaki Pendrive Wybrać Dla Ucznia/Studenta


Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć temu panu wysokich napiwków i szerokiej drogi, a jego pasażerom dobrej zabawy w klimacie hitów ubiegłego wieku.


Recenzje najlepszych gier dla posiadaczy komputerów stacjonarnych


Jakie gry playstation 4 są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu gier playstation 4 z 11/2015.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Dziki Gon Tu kupisz najtaniej!
2FIFA 16 FIFA 16 Tu kupisz najtaniej!
3GTA 5 GTA 5 Tu kupisz najtaniej!
4Battlefield 4 Battlefield 4 Tu kupisz najtaniej!
5Assassin's Creed: Syndicate Assassin's Creed: Syndicate Tu kupisz najtaniej!
6Just Dance 2016 Just Dance 2016 Tu kupisz najtaniej!
7Fallout 4 Fallout 4 Tu kupisz najtaniej!
8Far Cry 4 Far Cry 4 Tu kupisz najtaniej!
9Batman Arkham Knight Batman Arkham Knight Tu kupisz najtaniej!
10Call of Duty: Black Ops III Call of Duty: Black Ops III Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: Najlepsze Gry na Konsole 2015 - Zobacz w co Gramy!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more