PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Rozpoczyna Się Gorączka Autonomicznych Samochodów

Rozpoczyna Się Gorączka Autonomicznych Samochodów

Baidu, czyli chiński gigant sieciowy, ujawnia projekt „Apollo”, którego celem jest udostępnienie dla producentów aut oprogramowania, potrzebnego do wdrożenia własnego systemu samojeżdżących pojazdów.

Kompletna paczka, przygotowana w ramach programu „Apollo”, zawiera pojazd, urządzenia, oprogramowanie oraz usługę przechowywania danych w chmurze. Oprócz tego dołączono cały pakiet narzędzi testowych, kod źródłowy dla systemu wykrywania przeszkód, system planowania trasy, kontroli pojazdu i wiele innych funkcji.Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny


Flota Baidu


Wciąż nie wiesz jaką nawigację GPS wybrać do swego auta? Znajdź idealną >>>


Żaden chętny na skorzystanie z programu jeszcze się nie ujawnił pomimo tego, że korporacja szykuje się na soft launch już w lipcu. Od zeszłego roku Baidu współpracuje z Audi. Mimo, że program zostanie otwarty początkowo jedynie dla zamkniętych środowisk, zanim trafi na ulice dużych miast to raczej na pewno nie zadebiutuje w Chinach. Tamtejsze prawo reguluje tę kwestie stanowczo – całkowicie delegalizując autonomiczne samochody.


Nawigacja GPS - ogromny wybór i świetne ceny. Sprawdź to!


Autonomiczny pojazd Google i ChrysleraW tym samym czasie Chrysler oraz Google po raz kolejny udostępniają swoje maszyny do użytku publicznego. Nad własnym projektem (Titan) pracuje również firma Apple. Baidu planuje wypuścić swoje własne autonomiczne samochody na ulice wielkich miast i autostrady w 2020 roku.

Jakie nawigacje gps są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu nawigacji gps z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które nawigacje gps warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1VORDON 7 HD Europa VORDON 7 HD EuropaBest of the best!
2VORDON GPS 5 Europa VORDON GPS 5 Europa Sprawdź sam
3TomTom Start 25 M EU Europa TomTom Start 25 M EU Europa Ten ma niezłą cenę!
4Garmin Drive 50 LMT Garmin Drive 50 LMT Polecany model
5TomTom Start 25 EU Europa TomTom Start 25 EU Europa Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Nawigacji GPS - 30 Najpopularniejszych Urządzeń

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Rozpoczyna Się Gorączka Autonomicznych Samochodów