PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wirtualna Rzeczywistość Pomoże Zwalczyć Bezsenność

Wirtualna Rzeczywistość Pomoże Zwalczyć Bezsenność

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy nie potrafią pokonać bezsenności, a mają już dosyć farmaceutyków i nieskutecznych terapii. W przyszłym roku zadebiutują specjalne gogle, które będą w stanie ułożyć nas do snu w przeciągu dziesięciu minut.

Firma odpowiedzialna za ten wynalazek to Sana Health. Ich produkt jest czymś więcej, niż zwykłą maską do snu, ponieważ został wyposażony w specjalny, VR-owy mechanizm, który posiada moc audiowizualnej stymulacji użytkownika, co ułatwia zaśnięcie - według producentów ten sprzęt uśpi każdego w dziesięć minut.

Urządzenie naśladuje naturalny cykl zasypiania, który każdy z nas ma zapisany w swoim mózgu, dzięki czemu może wprowadzić użytkownika w głęboki stan relaksacji i pokonać asomię. Jakby tego było mało, ta specjalna maska monitoruje zmiany i wahania w systemie nerwowym, pozwalając na personalizację audiowizualnych stymulacji.

Sana w akcjiThe Sana Sleep mask aktualnie przechodzi testy na sportowcach, którzy potrzebują odpoczynku w trakcie podróży pomiędzy kolejnymi stadionami, co nie znaczy, że ten sprzęt ma być dostępny tylko dla nielicznych. Firmie udało się już pozyskać ponad milion dolarów dofinansowania i teraz kieruje swe kroki ku masowej produkcji. Maska pojawi się w sprzedaży najwcześniej w przyszłym roku. Jej cena nie powinna przekraczać 400 $.Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź


Jakie wirtualne rzeczywistości są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu wirtualnej rzeczywistości z 12/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które wirtualne rzeczywistości warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Google Cardboard 2.0 Google Cardboard 2.0Best of the best!
2Google Fiit VR Google Fiit VR Sprawdź sam
3Dreamz VR 2.0 Dreamz VR 2.0 Ten ma niezłą cenę!
4Gear VR Gear VR Polecany model
5HTC Vive HTC Vive Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wirtualna Rzeczywistość - Poradnik Świąteczny TOP 5

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Wirtualna Rzeczywistość Pomoże Zwalczyć Bezsenność