PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Elektryczne Dwa Kółka z Kierownicą od Kawasaki

Elektryczne Dwa Kółka z Kierownicą od Kawasaki

Małe pojazdy elektryczne podbijają ulice. Nie ma co do tego wątpliwości. Coraz częściej trafiamy na osoby, które poruszają się na swoich deskorolkach bez odpychania. Po prostu jadą. To dzięki zamontowanemu silnikowi, który napędza to małe urządzenie, niekiedy, do znacznych prędkości. Czy takie pojazdy opanują rynek? Może niedługo strach będzie wyjść na chodnik, aby nie zostać potrąconym?

Miejski styl transportu

Firma Kawasaki dokłada cegiełkę na rynek miejskich urządzeń transportu alternatywnego. Na polski rynek trafia Streetborad KX-ST10.1 oraz KX-ST14.0 - deskorolki wyposażone w specjalne rączki, które umożliwiają sterowanie pojazdem. Poprawia to stabilność i komfort jazdy. Solidna konstrukcja zasilana jest przez szybko ładujący się akumulator (maksymalnie 3 godziny ładowania). Na samej desce użyto antypoślizgowych pedałów dla wysokiej przyczepności oraz wygody. Wysokość rączki dostosujemy do własnych potrzeb, a pojazdy włączymy jedynie dołączonym do zestawu pilotem.

pedały kawasaki streetboard

KX-ST10.1

Kawasaki Streetborad KX-ST10.1 to mniejszy z wprowadzony na rynek modeli. Posiada dwa silniki o łącznej mocy 700 W. Bateria (4400mAh) pozwala przejechać do 25 km i rozpędzić się do 25 km/h. Podświetlenie umożliwia jazdę w nocy. Koła zastosowane w urządzeniu mają 10.1 cala. Waga całości to około 13,5 kg. Zastosowanie nowoczesnych żyroskopów, zespołów czujników oraz procesorów o dużej mocy obliczeniowej, pozwala na samoczynną stabilizację podczas jazdy. Deski są niemal niewywrotne.

kx-st10.1
 

KX-ST14.0

Starszy brat, KX-ST14.0 posiada silniki o mocy aż 1000 W i baterię 8800mAh. Pozwala to na przejechanie dystansu 50 km. Koła - 14 calowe, waga - 30 kg. Odróżnia go od słabszej wersji wyświetlacz wielofunkcyjny, który pozwala sprawdzić podstawowe dane takie jak prędkość czy stan baterii. Ponadto, posłuchamy również muzyki dzięki wbudowanym głośnikom i połączeniu Bluetooth z telefonem. W nocy skorzystamy z oświetlenia LED na rączce i kołach.

kx-st14.0


Pojazdy elektryczne od Kawasaki ma w ofercie jedyny polski dystrybutor - 4cv Mobile. Uzupełniają ją kaski, nakolanniki oraz specjalne pokrowce.


Jakie drony i akcesoria są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu dronów i akcesoriów z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które drony i akcesoria warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Overmax OV-X-Bee Drone 2.4 Overmax OV-X-Bee Drone 2.4Best of the best!
2Overmax X-Bee 2.5 Overmax X-Bee 2.5 Sprawdź sam
3Syma X11C Syma X11C Ten ma niezłą cenę!

Zobacz więcej propozycji: TOP 3 Dronów do 200 zł - Latanie w Niskiej Cenie

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Elektryczne Dwa Kółka z Kierownicą od Kawasaki