PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Huawei Dla Rodziny i Nie Tylko - Najnowsze tablety z Serii MediaPad

Huawei Dla Rodziny i Nie Tylko - Najnowsze tablety z Serii MediaPad

Mimo słabnącego zainteresowania w społeczeństwie, tablety wciąż mają swoich zwolenników. Nie ustaje ich produkcja, a na rynku pojawiają się nowe modele. Korzystają z nich w większości profesjonaliści, domownicy dla rozrywki i dzieci. Firma Huawei ma dla nich wszystkich nowe propozycje - serię tabletów MediaPad. Doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny?

Premiera nowej serii

Dzisiejszego wieczoru chiński producent sprzętu multimedialnego zaprezentował nową serię tabletów MediaPad. Poznaliśmy młodszego brata M3 oraz nową linię, T3, dedykowaną nowoczesnej rodzinie. Co ciekawe, współpraca z firmą Harman Kardon przyniosła efekty w postaci rewelacyjnego, zdaniem producenta, systemu audio w M3. T3 natomiast, ma kusić rozwiązaniami dostosowanymi do naszych pociech.

logo huawei

Huawei mediapad m3 lite

MediaPad M3 Lite to urządzenie o minimalistycznym designie. Obróbka CNC zaprocentowała, tablet dobrze leży w dłoniach. Metalowe ramki dopasowane do ekranu dodają elegancji. Tablet waży 460 gramów, jego grubość natomiast to 7,1 mm. Nie da się ukryć - jest lekki i smukły. Poprawia to wygodę użytkowania. Wspomniałem o współpracy z Harman Kardon. M3 Lite wykorzystuje technologię Huawei SWS 3.0. Dzięki niej możemy delektować się doskonałymi wrażeniami audio, zarówno podczas słuchania muzyki, jak i filmów. Wykorzystano aż 4 głośniki oraz technologię inteligentnego przełączania między kanałami.

To wszystko, aby słyszeć dźwięki bez względu na pozycję w jakiej trzymamy tablet. Ekran M3 to IPS 1920x1200 FHD o współczynniku kontrastu 1000:1. Wspiera go technologia kontroli jasności - dla dobrej widoczności nawet w pełnym słońcu. Dla zminimalizowania efektu przemęczenia oczu użyto filtrowania światła niebieskiego. Bateria w urządzeniu to 6660 mAh, na tyle dwa aparaty 8MPix.

m3 lite

huawei mediapad t3

MediaPad T3 to wybór dla całej rodziny. Równie dobra jakość wykonania jak w przypadku M3, lecz tutaj do użytku mamy 3 wersje - 7”, 8” oraz 10”. Różnią się wielkością ekranu oraz wagą. Będzie to odpowiednio 260 g, 330 g oraz 440 g. Aluminiowe obudowy są lekkie i wytrzymałe. Bateria zapewnia pracę na czas 6-8 godzin. W wersji 8” zastosowano procesor Qualcomm Snapdragon 425 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 308. 2 GB pamięci RAM i 5 MP aparat. Pracować ma na Androidzie 7.0 (Nougat). Jednym z ciekawszych oprogramowań ma być specjalny “Kącik dziecięcy”, dający rodzicom możliwość kontroli rodzicielskiej, blokowania niechcianych treści i aplikacji. Można zablokować połączenie z internetem, rozmowę telefoniczną a nawet ustalić czas pracy z tabletem.

mediapad t3

Tablety mają pojawić się w ofercie operatorów już w maju br.

blog comments powered by Disqus
Huawei Dla Rodziny i Nie Tylko - Najnowsze tablety z Serii MediaPad
Autor: Szymon Szott