PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Tanie Granie - Mechanik od Modecom w Sklepach Auchan

Tanie Granie - Mechanik od Modecom w Sklepach Auchan

Każdy szanujący się gracz musi posiadać klawiaturę. W tych czasach, gdy w grze liczą się najdrobniejsze szczegóły i każda milisekunda, musi być to porządna klawiatura - najlepiej mechaniczna. Zdaniem większości gamerów ta właśnie budowa klawiatury zapewnia im to czego chcą. Dlaczego więc nie każdy z nich ją posiada?

Droga zabawa

Nie ukrywajmy, klawiatury mechaniczne to bardzo duży wydatek. Na topowe modele wyłożyć musimy blisko 700-800 złotych. Jest to dla większości z nas cena kosmiczna, nie możemy pozwolić sobie na taki wydatek. “Przecież klawiatura firmy “Klawiatura” z pobliskiego bazaru działa tak samo!” Nie do końca…

klawiatura modecom

Nowy gracz na scenie

Naprzeciw takim sytuacjom wychodzi firma MODECOM. Razem z nimi nowy produkt z serii Volcano Gaming - Volcano Hammer. Jest to przede wszystkim tania klawiatura mechaniczna. Ma być srogą konkurencją dla obecnego rynku, dodatkowo zaskakuje… dostępnością - pojawi się niedługo w sklepach sieci Auchan. Hammer to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna (104 klawisze), oparta na przełącznikach Outemu Blue. Co za tym idzie, będzie głośna, ze słyszalnym clickem. Jedni to kochają, inni nienawidzą. Ponadto uraczymy w niej klawiaturę numeryczną, pełny anty-ghosting i podświetlenie - czerwonego.

przełączniki outemu blue

pełna funkcjonalność za niewielkie pieniądze 

Odnośnie funkcjonalności… klasycznie. Antypoślizgowe stopki, blokada klawisza Windows, multimedialne przyciski i przewód, tutaj o długości 180 cm. Hammer przygotowany jest na 50 milionów kliknięć. Cechuje ją, według producenta, błyskawiczny czas reakcji, trwałość wykonania, odporność na uszkodzenia i wygoda użytkowania.

zbliżenie na klawisze


MODECOM Volcano Hammer pojawi się w sklepach Auchan 27 kwietnia br.


blog comments powered by Disqus
Tanie Granie - Mechanik od Modecom w Sklepach Auchan
Autor: Szymon Szott