PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowości Od Xiaomi w Ofercie Dystrubutora CK MEDIATOR

Nowości Od Xiaomi w Ofercie Dystrubutora CK MEDIATOR

Nowoczesne produkty firmy Xiaomi własnie trafiły do dystrybucji w Polsce. CK MEDIATOR rozszerza swoją ofertę o innowacyjny oczyszczacz powietrza oraz wagę łazienkową, które można kontrolować za pomocą urządzeń mobilnych ze specjalną aplikacją.

Xiaomi Mi Air Purifier 2, czyli pierwszy z dwóch produktów, które trafiły na nasz rodzimy rynek, jest innowacyjnym urządzeniem, które pozwala na dokonywanie pomiarów wilgotności powietrza, zanieczyszczeń oraz temperatury w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Najciekawsze jest to, że przy pomocy smartfona lub innego urządzenia mobilnego, wyposażonego w oprogramowanie Mi Home, możemy połączyć się z oczyszczaczem (Wi-Fi) i zaprogramować harmonogram jego pracy. Dzięki połączeniu możemy być pewni tego, że Xiaomi Mi Air Purifier 2 przypomni nam o tym, kiedy powinniśmy wymienić filtr.


Xiaomi Mi Air Purifier 2

Urządzenie jest bardzo wydajne, przy maksymalnie cichej pracy silnika. Jego zdolność filtrowania wynosi 310 m3/h, a hałas jaki generuje to 31 dB. Cylindryczny, 360-stopniowy filtr składa się z trzech warstw, z których każda ma swoją rolę. Średnia żywotność filtra oscyluje w granicach od trzech do sześciu miesięcy.


Ranking nowoczesnych wag łazienkowych - sprawdź, zanim kupisz >>>


Drugi produkt, który trafił na polski rynek to inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale, która również pozwala na połączenie z urządzeniami mobilnymi, ale za pomocą Bluetooth 4.0.Aplikacja Mi Fit automatycznie rejestruje odczyty, oblicza BMI i generuje wykres na podstawie tych danych.

Xiaomi Mi Smart ScaleElektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź


Nowoczesna waga waży z dokładnością do 50 gramów. Pozwala na to precyzyjny czujnik ze stali manganowej. Wynik pomiaru jest przedstawiany na LED-owym wyświetlaczu, składającym się ze 161 diod. Całość została pokryta hartowanym szkłem.

Jakie oczyszczacze powietrza są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu oczyszczaczów powietrza z 1/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które oczyszczacze powietrza warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Philips AC4080/10 Philips AC4080/10Best of the best!
2Daikin MC70L Daikin MC70L Sprawdź sam
3Air Naturel Buldair Air Naturel Buldair Ten ma niezłą cenę!
4Philips AC3256/10 Philips AC3256/10 Polecany model
5Beurer LR300 Beurer LR300 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Oczyszczaczy Powietrza - Jak Pozbyć się z Domu Zanieczyszczeń i Bakterii?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowości Od Xiaomi w Ofercie Dystrubutora CK MEDIATOR