Nowości Od Xiaomi w Ofercie Dystrubutora CK MEDIATOR

Nowości Od Xiaomi w Ofercie Dystrubutora CK MEDIATOR

Nowoczesne produkty firmy Xiaomi własnie trafiły do dystrybucji w Polsce. CK MEDIATOR rozszerza swoją ofertę o innowacyjny oczyszczacz powietrza oraz wagę łazienkową, które można kontrolować za pomocą urządzeń mobilnych ze specjalną aplikacją.

Xiaomi Mi Air Purifier 2, czyli pierwszy z dwóch produktów, które trafiły na nasz rodzimy rynek, jest innowacyjnym urządzeniem, które pozwala na dokonywanie pomiarów wilgotności powietrza, zanieczyszczeń oraz temperatury w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Najciekawsze jest to, że przy pomocy smartfona lub innego urządzenia mobilnego, wyposażonego w oprogramowanie Mi Home, możemy połączyć się z oczyszczaczem (Wi-Fi) i zaprogramować harmonogram jego pracy. Dzięki połączeniu możemy być pewni tego, że Xiaomi Mi Air Purifier 2 przypomni nam o tym, kiedy powinniśmy wymienić filtr.


Najlepsze oferty i promocje oczyszczaczy powietrza >>>


Xiaomi Mi Air Purifier 2

Urządzenie jest bardzo wydajne, przy maksymalnie cichej pracy silnika. Jego zdolność filtrowania wynosi 310 m3/h, a hałas jaki generuje to 31 dB. Cylindryczny, 360-stopniowy filtr składa się z trzech warstw, z których każda ma swoją rolę. Średnia żywotność filtra oscyluje w granicach od trzech do sześciu miesięcy.


Ranking nowoczesnych wag łazienkowych - sprawdź, zanim kupisz >>>


Drugi produkt, który trafił na polski rynek to inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale, która również pozwala na połączenie z urządzeniami mobilnymi, ale za pomocą Bluetooth 4.0.Aplikacja Mi Fit automatycznie rejestruje odczyty, oblicza BMI i generuje wykres na podstawie tych danych.

Xiaomi Mi Smart ScaleLaptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!


Nowoczesna waga waży z dokładnością do 50 gramów. Pozwala na to precyzyjny czujnik ze stali manganowej. Wynik pomiaru jest przedstawiany na LED-owym wyświetlaczu, składającym się ze 161 diod. Całość została pokryta hartowanym szkłem.

Jakie oczyszczacze powietrza są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu oczyszczaczów powietrza z 1/2017.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Philips AC4080/10 Philips AC4080/10 Tu kupisz najtaniej!
2Daikin MC70L Daikin MC70L Tu kupisz najtaniej!
3Air Naturel Buldair Air Naturel Buldair Tu kupisz najtaniej!
4Philips AC3256/10 Philips AC3256/10 Tu kupisz najtaniej!
5Beurer LR300 Beurer LR300 Tu kupisz najtaniej!
6Philips Hu5930/10 Philips Hu5930/10 Tu kupisz najtaniej!
7Rotenso Piura P22V Rotenso Piura P22V Tu kupisz najtaniej!
8Fellowes AeraMax DX55 Fellowes AeraMax DX55 Tu kupisz najtaniej!
9Duux DUAP02 Duux DUAP02 Tu kupisz najtaniej!
10Stylies Pegasus Stylies Pegasus Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: TOP 10 Oczyszczaczy Powietrza - Jak Pozbyć się z Domu Zanieczyszczeń i Bakterii?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more