PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium

W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium

Sony Mobile ogłasza przedsprzedaż Smartfonu Xperia ZX Premium, która rozpocznie się 8 maja. Oferta, w której skład wchodzą unikalne bonusy, będzie dostępna wyłącznie w sklepach internetowych u partnerów biznesowych firmy Sony.

Xperia ZX Premium to urządzenie, którym na pewno warto się zainteresować. Smartfon, jest wyposażony w nowoczesną technologię Motion Eye, dzięki której może zarejestrować nieuchwytny dla ludzkiego oka ruch (960 klatek na sekundę).Xiaomi Mi A1


Po raz pierwszy zastosowano również wyświetlacz 4K HDR, którego zalety możemy podziwiać na 5,5-calowym ekranie. Dodatkowo został wyposażony w superszybki procesor (Qualcomm Snapdragon 835).

Xperia ZX Premium


Ranking najlepszych aparatów fotograficznych. Sprawdź, zanim kupisz!


Ci, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty, w której skład wchodzą najwyższej jakości bezprzewodowe słuchawki MDR-100ABN o wartości rynkowej w granicach 1300 złotych oraz unikalną usługę VIP Serwice, która dotyczy serwisu door-to-door: naprawienie szkody w przypadku awarii urządzenia w ciągu 72 godzin, a także dostarczenie telefonu zastępczego na czas naprawy.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium