PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium

  • Dodano: 9 miesięcy, 4 tygodnie temu
  • Wyświetleń: 453
  • Ocena: (0) (0)
W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium

Sony Mobile ogłasza przedsprzedaż Smartfonu Xperia ZX Premium, która rozpocznie się 8 maja. Oferta, w której skład wchodzą unikalne bonusy, będzie dostępna wyłącznie w sklepach internetowych u partnerów biznesowych firmy Sony.

Xperia ZX Premium to urządzenie, którym na pewno warto się zainteresować. Smartfon, jest wyposażony w nowoczesną technologię Motion Eye, dzięki której może zarejestrować nieuchwytny dla ludzkiego oka ruch (960 klatek na sekundę).Zobacz porównanie Słuchawek dla Melomanów


Po raz pierwszy zastosowano również wyświetlacz 4K HDR, którego zalety możemy podziwiać na 5,5-calowym ekranie. Dodatkowo został wyposażony w superszybki procesor (Qualcomm Snapdragon 835).

Xperia ZX Premium


Ranking najlepszych aparatów fotograficznych. Sprawdź, zanim kupisz!


Ci, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty, w której skład wchodzą najwyższej jakości bezprzewodowe słuchawki MDR-100ABN o wartości rynkowej w granicach 1300 złotych oraz unikalną usługę VIP Serwice, która dotyczy serwisu door-to-door: naprawienie szkody w przypadku awarii urządzenia w ciągu 72 godzin, a także dostarczenie telefonu zastępczego na czas naprawy.

blog comments powered by Disqus
W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium