PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Telewizorów OLED do 10000 zł

W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium

W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium

Sony Mobile ogłasza przedsprzedaż Smartfonu Xperia ZX Premium, która rozpocznie się 8 maja. Oferta, w której skład wchodzą unikalne bonusy, będzie dostępna wyłącznie w sklepach internetowych u partnerów biznesowych firmy Sony.

Xperia ZX Premium to urządzenie, którym na pewno warto się zainteresować. Smartfon, jest wyposażony w nowoczesną technologię Motion Eye, dzięki której może zarejestrować nieuchwytny dla ludzkiego oka ruch (960 klatek na sekundę).Laptop w Biedronce za 749zł - Hykker Hello


Po raz pierwszy zastosowano również wyświetlacz 4K HDR, którego zalety możemy podziwiać na 5,5-calowym ekranie. Dodatkowo został wyposażony w superszybki procesor (Qualcomm Snapdragon 835).

Xperia ZX Premium


Ranking najlepszych aparatów fotograficznych. Sprawdź, zanim kupisz!


Ci, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty, w której skład wchodzą najwyższej jakości bezprzewodowe słuchawki MDR-100ABN o wartości rynkowej w granicach 1300 złotych oraz unikalną usługę VIP Serwice, która dotyczy serwisu door-to-door: naprawienie szkody w przypadku awarii urządzenia w ciągu 72 godzin, a także dostarczenie telefonu zastępczego na czas naprawy.

blog comments powered by Disqus
W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium