W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium

W Maju Rusza Przedsprzedaż Smartfonu Sony Xperia ZX Premium

Sony Mobile ogłasza przedsprzedaż Smartfonu Xperia ZX Premium, która rozpocznie się 8 maja. Oferta, w której skład wchodzą unikalne bonusy, będzie dostępna wyłącznie w sklepach internetowych u partnerów biznesowych firmy Sony.

Xperia ZX Premium to urządzenie, którym na pewno warto się zainteresować. Smartfon, jest wyposażony w nowoczesną technologię Motion Eye, dzięki której może zarejestrować nieuchwytny dla ludzkiego oka ruch (960 klatek na sekundę).Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź


Po raz pierwszy zastosowano również wyświetlacz 4K HDR, którego zalety możemy podziwiać na 5,5-calowym ekranie. Dodatkowo został wyposażony w superszybki procesor (Qualcomm Snapdragon 835).

Xperia ZX Premium


Ranking najlepszych aparatów fotograficznych. Sprawdź, zanim kupisz!


Ci, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty, w której skład wchodzą najwyższej jakości bezprzewodowe słuchawki MDR-100ABN o wartości rynkowej w granicach 1300 złotych oraz unikalną usługę VIP Serwice, która dotyczy serwisu door-to-door: naprawienie szkody w przypadku awarii urządzenia w ciągu 72 godzin, a także dostarczenie telefonu zastępczego na czas naprawy.


Najlepsza oferta telefonów komórkowych  i smartfonów. Kupuj najtaniej >>>


Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more