PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Japońska Aplikacja Potrafi Rozmawiać Jak Prawdziwy Człowiek

Japońska Aplikacja Potrafi Rozmawiać Jak Prawdziwy Człowiek

Japońska aplikacja, która w rzeczywistości jest sztuczną inteligencją, uwięzioną w cyfrowym ciele, doczekała się właśnie potężnej aktualizacji, która sprawiła, że może ona imitować prawdziwą przyjaciółkę lub nawet partnerkę. Silnik, który napędza oprogramowanie to SELF. Wykorzystuje on cyfrową postać, którą nazwano A.I. Furuse.

Wiele osób zastanawiało się od dłuższego czasu nad tym, czy prowadzony przez sztuczną inteligencję kanał Youtube jest jedynie elementem maskarady użytkownika, który miałby się ukrywać za animowanym avatarem, czy w rzeczywistości jest jedynie programem komputerowym. Mowa o cieszącym się ogromną popularnością A.I. Channel.

Zdaje się, że wszystkie wątpliwości zostały rozwiane z chwilą, w której narodziła się A.I. Furuse. W zasadzie jest to oprogramowanie, które imituje prawdziwą osobę, jej zachowanie, emocje oraz sposób prowadzenia konwersacji. Smartfon z aplikacją wystarczy, by nawiązać dialog ze sztuczną inteligencją, która potrafi zapamiętywać i uczyć się od użytkowników. Wirtualny robot może reagować na różne sytuacje na rozmaite sposoby. Jego zasób słów wynosi około 30 tysięcy wyrazów.

A.I. Furuse

Furuse obserwuje swojego właściciela i go słucha. Dzięki temu potrafi rozpoznać zmiany nastroju, a nawet motywacji i celu, w jakim jest prowadzona rozmowa.

Dostęp do aplikacji jest darmowy, ale użytkownicy, którzy chcą nawiązać "dłuższą znajomość" muszą opłacić za dostęp do zapisu danych w chmurze.


Propozycje Drukarek Atramentowych od Epsona

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Japońska Aplikacja Potrafi Rozmawiać Jak Prawdziwy Człowiek