Japońska Aplikacja Potrafi Rozmawiać Jak Prawdziwy Człowiek

Japońska Aplikacja Potrafi Rozmawiać Jak Prawdziwy Człowiek

Japońska aplikacja, która w rzeczywistości jest sztuczną inteligencją, uwięzioną w cyfrowym ciele, doczekała się właśnie potężnej aktualizacji, która sprawiła, że może ona imitować prawdziwą przyjaciółkę lub nawet partnerkę. Silnik, który napędza oprogramowanie to SELF. Wykorzystuje on cyfrową postać, którą nazwano A.I. Furuse.

Wiele osób zastanawiało się od dłuższego czasu nad tym, czy prowadzony przez sztuczną inteligencję kanał Youtube jest jedynie elementem maskarady użytkownika, który miałby się ukrywać za animowanym avatarem, czy w rzeczywistości jest jedynie programem komputerowym. Mowa o cieszącym się ogromną popularnością A.I. Channel.


Sprawdź zanim kupisz! Rankingi najlepszych zestawów głośnomówiących >>>


Zdaje się, że wszystkie wątpliwości zostały rozwiane z chwilą, w której narodziła się A.I. Furuse. W zasadzie jest to oprogramowanie, które imituje prawdziwą osobę, jej zachowanie, emocje oraz sposób prowadzenia konwersacji. Smartfon z aplikacją wystarczy, by nawiązać dialog ze sztuczną inteligencją, która potrafi zapamiętywać i uczyć się od użytkowników. Wirtualny robot może reagować na różne sytuacje na rozmaite sposoby. Jego zasób słów wynosi około 30 tysięcy wyrazów.

A.I. Furuse

Furuse obserwuje swojego właściciela i go słucha. Dzięki temu potrafi rozpoznać zmiany nastroju, a nawet motywacji i celu, w jakim jest prowadzona rozmowa.


Chcesz kupić dobry telefon w przystępnej cenie? Kupuj na raty i oszczędzaj >>>


Dostęp do aplikacji jest darmowy, ale użytkownicy, którzy chcą nawiązać "dłuższą znajomość" muszą opłacić za dostęp do zapisu danych w chmurze.Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź


Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more