PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Na Ulicach Bostonu Pojawił Się Pierwszy Robot-Listonosz

Na Ulicach Bostonu Pojawił Się Pierwszy Robot-Listonosz

Boston Dynamics to należąca do Google firma, która stara się znaleźć komercyjne, cywilne zastosowanie dla tych groteskowych wynalazków, które do tej pory znajdywały swoje miejsce jedynie w wojskowości. Zaawansowana maszyneria przechodzi właśnie fazę testową.

Spot, czyli robot, który wyglądem przypomina psa, z każdym dniem znajduje nowe zastosowania. Jego paleta możliwości to już nie tylko chodzenie, bieganie, skakanie, wchodzenie po schodach (i schodzenie z nich), podnoszenie się w przypadku upadku, ale także bardziej zaawansowane czynności, takie jak proste prace domowe, w stylu zmywania naczyń.

spot

Robotyczny pies przeszedł pomyślnie testy, które dotyczą jego całkiem nowej roli - doręczyciela przesyłek. Przymocowane na plecach robota paczki wędrują razem z nim prosto pod drzwi potencjalnego właściciela. Marc Raibert - szef Boston Dynamics oświadczył, że ich dzieło jest już niemal gotowe do podboju rynku, a prace nad nim są już ukończone w 70%.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

To nie pierwszy robot, którego twórcy starają się usilnie zintegrować go ze społeczeństwem. Pierwszy autonomiczny robot, którego rolą miało być dostarczanie przesyłek, a konkretnie jedzenia, w ubiegłym roku rozpoczął swój żywot w Londynie. Boston Dynamics pracuje także nad innymi zaawansowanymi technologicznie maszynami tego pokroju, między innymi nad Atlasem, który specjalizowałby się w załadunku i nad SpotMini, czyli miniaturową wersją Spota.

robot spot

Jakie drony i akcesoria są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu dronów i akcesoriów z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które drony i akcesoria warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Overmax OV-X-Bee Drone 2.4 Overmax OV-X-Bee Drone 2.4Best of the best!
2Overmax X-Bee 2.5 Overmax X-Bee 2.5 Sprawdź sam
3Syma X11C Syma X11C Ten ma niezłą cenę!

Zobacz więcej propozycji: TOP 3 Dronów do 200 zł - Latanie w Niskiej Cenie

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Na Ulicach Bostonu Pojawił Się Pierwszy Robot-Listonosz