PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Maszynki do włosów do 200 zł |TOP 5|

Amplituner Denon AVR-X540BT - Jakość w Przystępnej Cenie

Amplituner Denon AVR-X540BT - Jakość w Przystępnej Cenie

Nowy, 5.2-kanałowy amplituner firmy Denon posiada więcej zaawansowanej elektroniki i funkcjonalności niż inne produkty w podobnej cenie. Wysoka jakość, przystępna cena i łatwość obsługi to zdecydowanie mocne strony tego produktu. Urządzenie może także w elastyczny sposób zostać dostosowane do preferencji użytkownika.

Ten nowoczesny produkt trafi do sprzedaży już w maju tego roku. Jego stosunek jakości do ceny jest na naprawdę wysokim poziomie, co sprawia, że na pewno warto zwrócić na niego uwagę. Dzięki wbudowanej technologii jest w stanie współpracować z najnowszymi formatami kinowymi i telewizyjnymi. Jest kompatybilny z HDCP 2.2, co pozwala na odtwarzanie plików multimedialnych w rozdzielczości 4K Ultra HD z zabezpieczeniem przed kopiowaniem. Urządzenie ogólnie obsługuje pełny zakres 4K Ultra HD wraz z próbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through.


Ranking amplitunerów


Denon AVR-X540BT posiada aż pięć wejść HDMI, które umożliwiają podłączenie najnowszych urządzeń (konsole, Blu-ray, dekodery). Do Amplitunera można podłączyć dwa subwoofery, dzięki pięciu kanałom wzmacniacza, z których każdy dostarcza do 130 W. Na wyposażeniu znalazł się także moduł Bluetooth, który pozwala na połączenie z urządzeniami mobilnymi i sterowanie funkcjami AVR-X540BT.

Aplituder Denon


Denon Setup Assistant pomaga w spersonalizowaniu ustawień. Dzięki dodatkowemu, graficznemu interface'owi przeprowadzanie konfiguracji jest proste i przyjazne dla użytkownika. W jak najlepszym wykorzystaniu potencjału kina domowego pomaga funkcja Auto Setup z korektą akustyki pomieszczenia. Dzięki specjalnemu mikrofonowi, który jest dołączony do zestawu, można idealnie wyregulować ustawienia dźwięku, zapewniając jego doskonałą jakość.

blog comments powered by Disqus
Amplituner Denon AVR-X540BT - Jakość w Przystępnej Cenie