PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Amplituner Denon AVR-X540BT - Jakość w Przystępnej Cenie

Amplituner Denon AVR-X540BT - Jakość w Przystępnej Cenie

Nowy, 5.2-kanałowy amplituner firmy Denon posiada więcej zaawansowanej elektroniki i funkcjonalności niż inne produkty w podobnej cenie. Wysoka jakość, przystępna cena i łatwość obsługi to zdecydowanie mocne strony tego produktu. Urządzenie może także w elastyczny sposób zostać dostosowane do preferencji użytkownika.

Ten nowoczesny produkt trafi do sprzedaży już w maju tego roku. Jego stosunek jakości do ceny jest na naprawdę wysokim poziomie, co sprawia, że na pewno warto zwrócić na niego uwagę. Dzięki wbudowanej technologii jest w stanie współpracować z najnowszymi formatami kinowymi i telewizyjnymi. Jest kompatybilny z HDCP 2.2, co pozwala na odtwarzanie plików multimedialnych w rozdzielczości 4K Ultra HD z zabezpieczeniem przed kopiowaniem. Urządzenie ogólnie obsługuje pełny zakres 4K Ultra HD wraz z próbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through.


Sprawdź, zanim kupisz! Profesjonalne rankingi nowoczesnych amplitunerów >>>


Denon AVR-X540BT posiada aż pięć wejść HDMI, które umożliwiają podłączenie najnowszych urządzeń (konsole, Blu-ray, dekodery). Do Amplitunera można podłączyć dwa subwoofery, dzięki pięciu kanałom wzmacniacza, z których każdy dostarcza do 130 W. Na wyposażeniu znalazł się także moduł Bluetooth, który pozwala na połączenie z urządzeniami mobilnymi i sterowanie funkcjami AVR-X540BT.

Aplituder Denon


Zamów dzisiaj, odbierz jutro! Amplitunery w najlepszych cenach >>>


Denon Setup Assistant pomaga w spersonalizowaniu ustawień. Dzięki dodatkowemu, graficznemu interface'owi przeprowadzanie konfiguracji jest proste i przyjazne dla użytkownika. W jak najlepszym wykorzystaniu potencjału kina domowego pomaga funkcja Auto Setup z korektą akustyki pomieszczenia. Dzięki specjalnemu mikrofonowi, który jest dołączony do zestawu, można idealnie wyregulować ustawienia dźwięku, zapewniając jego doskonałą jakość.Top10 Smartfonów do 1000zł


blog comments powered by Disqus
Amplituner Denon AVR-X540BT - Jakość w Przystępnej Cenie