PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Acer Prezentuje Mnóstwo Nowości Nie Tylko Dla Graczy

Acer Prezentuje Mnóstwo Nowości Nie Tylko Dla Graczy

Firma Acer ogłosiła pełną listę nowych produktów "back to school" podczas konferencji w Nowym Jorku. Zaprezentowano nowe notebooki do gier, urządzenia z odpinaną klawiaturą i komputery All-in-One, które są wyposażone w nowoczesne technologie termiczne, dzięki czemu mają niezwykle smukłą budowę. Zaprezentowano też pierwsze narzędzia dla rzeczywistości hybrydowej.

Podczas konferencji w Nowym Jorku odbyła się pierwsza publiczna prezentacja rzeczywistości hybrydowej Windows Mixed Reality z kontrolerem HMD, co pozwoliło w pewnym sensie połączyć świat fizyczny z cyfrowym. Ci, którzy byli na miejscu, oddali się wirtualnej rozrywce z grą John Wick Chronicles, wykorzystując realistyczną broń oraz opcję pełnego śledzenia ruchu. Acer połączył siły z Microsoft, aby pomóc programistom zrozumieć potencjał platformy WMR. Kontrolery rzeczywistości hybrydowej wejdą na rynek prawdopodobnie jeszcze w tym roku.


Sprawdź, zanim kupisz! Ranking nowoczesnych monitorów >>>


Przedstawiono też pełną listę nowych produktów, uzbrojonych w nowoczesne technologie, które celują głównie w wymagających graczy. Pośród innowacyjnych technologii termicznych znalazł się metalowy wentylator AeroBlade 3D, dzięki któremu powstały nowe serie niezwykle smukłych notebooków dla graczy: Predator Triton oraz Predator Helios. Sercem nowych komputerów są także procesory siódmej generacji firmy Intel oraz karty graficzne GeForce.

Notebook Acer Predator

System ciekłego chłodzenia LiquidLoop umożliwił powstanie notebooków 2w1 oraz komputerów All in One, które działają cicho, wydajnie i mają smuklejszy kształt. Wysoka jakość tych urządzeń opiera się na najnowszy procesorach Intel Core i7 oraz i5, zapewniając płynną pracę podczas poważnych zadań oraz intensywnego i długotrwałego korzystania z nich.Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?


Na rynku pojawią się także nowoczesne monitory dla graczy, które są wyposażone w NVIDIA G-SYNC HDR, Acer HDR Ultra oraz Quantum Dot, co zapewnia szerszą gamę kolorów o większej jasności, nasyceniu i lepszej dokładności. Zaprezentowano również monitory i projektory dla wymagających użytkowników, które są kompatybilne z HDR i mają rozdzielczość 4K UHD. To nie wszystko. Wyposażone w system śledzenia oczu monitory z serii Predator umożliwiają kontrolowanie ruchu kamery, bez konieczności korzystania do tego celu z myszki lub klawiatury. Gdy wzrok gracza skupi się na krawędzi ekranu podczas rozgrywki, wtedy kamera w grze automatycznie się przemieści.

Wszystkie zaprezentowane produkty odznaczają się charakterystycznym - prostym, ale eleganckim designem.

blog comments powered by Disqus
Acer Prezentuje Mnóstwo Nowości Nie Tylko Dla Graczy