PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Ruszyła Wielka Promocja Candy - Do Wygrania Dwa Tysiące Nagród!

Ruszyła Wielka Promocja Candy - Do Wygrania Dwa Tysiące Nagród!

Wystartowała wielka promocja "Prostsze Życie z Candy", w której do wygrania jest dwa tysiące nagród. Promocją jest objętych 100 nowoczesnych produktów, których zakup jest pierwszym krokiem do wzięcia udziału w akcji promocyjnej.

Ci, którzy zdecydują się na zakup jednej z pralek, zmywarek lub pralko-suszarek z nowoczesnej linii produktów marki Candy, mogą odebrać całoroczny zapas kapsułek do prania lub zmywania. Dzięki promocji "Prostsze życie z Candy", która potrwa do 30 czerwca, wystarczy zakupić jeden z produktów, których pełna lista dostępna jest na stronie producenta, aby cieszyć się darmowym zapasem środków czyszczących przez cały rok.


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Pralka Candy

Promocją objęte zostały urządzenia, wyposażone w inteligentny system SMART, który pomaga zapanować nad domowymi obowiązkami. Dzięki temu użytkownicy pralek i suszarko-pralek Candy mogą kontrolować przebieg prania za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. To pozwala na sterowanie głosem, odczyt statystyk oraz personalizowanie programu prania. Ta technologia to także automatyczny czujnik załadunku, który optymalizuje zużycie wody i energii oraz inteligentny monitoring, dzięki któremu pralka sama powiadomi swojego właściciela o tym, kiedy należy wyczyścić filtr lub uruchomić program dezynfekujący.


>>> Rankingi najnowocześniejszych zmywarek!


Pralka Candy

Nowoczesny sprzęt, który został objęty promocją to nie tylko standardowe pralki, ale cała gama sprzętu, od pralek ładowanych z góry, poprzez suszarko-pralki dla singli (niewielkie gabaryty i zużycie prądu oraz wody), aż po innowacyjne zmywarki.

Pełny regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej Candy Polska.

Jakie pralki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu pralek z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które pralki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung WF70F5E0W2W Samsung WF70F5E0W2WBest of the best!
2Bosch WLG24261PL Bosch WLG24261PL Sprawdź sam
3Beko WMB 51022 PL PTY Beko WMB 51022 PL PTY Ten ma niezłą cenę!
4Electrolux EWT0862IDW Electrolux EWT0862IDW Polecany model
5Beko WkB 51032 PL PTY Beko WkB 51032 PL PTY Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Najsolidniejsze Pralki - Ranking Specjalny TOP 30

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Ruszyła Wielka Promocja Candy - Do Wygrania Dwa Tysiące Nagród!