PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Najtańszych polecanych pralek do 800 zł

Ruszyła Wielka Promocja Candy - Do Wygrania Dwa Tysiące Nagród!

Ruszyła Wielka Promocja Candy - Do Wygrania Dwa Tysiące Nagród!

Wystartowała wielka promocja "Prostsze Życie z Candy", w której do wygrania jest dwa tysiące nagród. Promocją jest objętych 100 nowoczesnych produktów, których zakup jest pierwszym krokiem do wzięcia udziału w akcji promocyjnej.

Ci, którzy zdecydują się na zakup jednej z pralek, zmywarek lub pralko-suszarek z nowoczesnej linii produktów marki Candy, mogą odebrać całoroczny zapas kapsułek do prania lub zmywania. Dzięki promocji "Prostsze życie z Candy", która potrwa do 30 czerwca, wystarczy zakupić jeden z produktów, których pełna lista dostępna jest na stronie producenta, aby cieszyć się darmowym zapasem środków czyszczących przez cały rok.

Zobacz też: Jak kupić pralkę?

Pralka Candy

Promocją objęte zostały urządzenia, wyposażone w inteligentny system SMART, który pomaga zapanować nad domowymi obowiązkami. Dzięki temu użytkownicy pralek i suszarko-pralek Candy mogą kontrolować przebieg prania za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. To pozwala na sterowanie głosem, odczyt statystyk oraz personalizowanie programu prania. Ta technologia to także automatyczny czujnik załadunku, który optymalizuje zużycie wody i energii oraz inteligentny monitoring, dzięki któremu pralka sama powiadomi swojego właściciela o tym, kiedy należy wyczyścić filtr lub uruchomić program dezynfekujący.

Pralka Candy

Nowoczesny sprzęt, który został objęty promocją to nie tylko standardowe pralki, ale cała gama sprzętu, od pralek ładowanych z góry, poprzez suszarko-pralki dla singli (niewielkie gabaryty i zużycie prądu oraz wody), aż po innowacyjne zmywarki.

Pełny regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej Candy Polska.

blog comments powered by Disqus
Ruszyła Wielka Promocja Candy - Do Wygrania Dwa Tysiące Nagród!