PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Myszka z Wbudowaną Pamięcią Hybrydową od Razera

Myszka z Wbudowaną Pamięcią Hybrydową od Razera

Razer od dawna nadaje tempa rozwojowi gamingowych technologii. Co rusz wyznacza kolejne granice i ustala nowe standardy. Za ich produkty przychodzi nam czasem słono zapłacić, ale są one funkcjonalne i doceniane nawet przez profesjonalistów. Tak dzieje się i tym razem. Co nowego przygotowała dla nas firma z Kalifornii? Jest ciekawie!

Nowy standard gamingu

W dniu dzisiejszym firma Razer zaprezentowała światu nową myszkę dla graczy. Pod nazwą “Razer Lancehead” ukryła ciekawego bezprzewodowego gryzonia. Według producenta jest to wspomniany na wstępie “nowy standard”. Firma opracowała w swoich laboratoriach technologię AFT (Adaptive Frequency Technology) a później zastosowała ją w tej właśnie myszce. Ponadto Lancehead korzysta z najdokładniejszego na świecie sensora. Krokiem na przód jest zastosowanie hybrydowej pamięci w urządzeniu i w chmurze. Dzięki temu, zapisy, np. profili gracza, można synchronizować z chmurą.

lancehead przodem

Technologie godne profesjonalisty

Wspomniałem o AFT. Technologia ta, gwarantuje stabilne połączenie między myszką a odbiornikiem na najwyższym poziomie. Dzieje się tak nie tylko poprzez optymalny przepływ danych, ale dzięki pracy na najsilniejszych dostępnych częstotliwościach w paśmie 2,4 GHz. Co nam to daje? Pozbawioną zakłóceń i opóźnień transmisję w standardzie wyższym niż inne myszki gamingowe. Myszka posiada laserowy sensor 5G, dający możliwość manipulacji DPI do 16,000. Szybkość śledzenia - 210 cali na sekundę (IPS). Dodatkowo przyspieszenie 5G. Wyposażono go w mechaniczne przyciski firmy Omron. Gwarantują one 50 milionów kliknięć. Dodatkowo umieszczono dwa przyciski, które pozwalają na zmianę DPI w locie, bez konieczności zaglądania do oprogramowania. Może to być bardzo ciekawy gryzoń dla graczy, którzy cenią sobie szybkość i dokładność.

lancehead profil

Młodszy brat

Do sprzedaży trafia również Razer Lancehead Tournament Edition, czyli “odchudzona” wersja zwykłego Lancehead. Główną różnicą okazuje się być kabel, który wersja TE posiada zamocowany na stałe. Ponadto zmieniono sensor i jego parametry. Jak w przypadku innych produktów firmy, ta wersja przypadnie do gustu graczom jeżdżącym na turnieje lub osobom z mniejszą zasobnością portfela. Więcej o wersji TE tutaj.

lancehead skos
 

Konfiguracja w wersji pro

Dla szczęśliwych nabywców nowej serii myszek firma przygotowała możliwość wzięcia udziału w beta testachnowej odsłony oprogramowania Razer Synapse. Oczywistym jest pełne wsparcie dotychczasowej wersji, lecz na pewno ciekawym doświadczeniem będzie testowanie wersji Pro. Pozwoli ona na korzystanie z hybrydowej pamięci - zapis własnych ustawień bezpośrednio w zintegrowanej pamięci urządzenia, a także ich synchronizację z chmurą.


Laptop Dla Gracza Pod Choinkę - Lista Polecanych Modeli

Jakie myszki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu myszek z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które myszki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zowie FK1+ Zowie FK1+Best of the best!
2SteelSeries Rival 300 SteelSeries Rival 300 Sprawdź sam
3Zowie EC1-A Zowie EC1-A Ten ma niezłą cenę!
4Razer DeathAdder Chroma Razer DeathAdder Chroma Polecany model
5Zowie FK2 Zowie FK2 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Myszek do CS:GO - Najlepsze Gamingowe Myszki 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Myszka z Wbudowaną Pamięcią Hybrydową od Razera