PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Odkurzacze wodne - Piorące, dla alergików, dla posiadaczy zwięrząt |TOP 5|

Specjalna Edycja E-Sportowych Myszek ZOWIE Dotarła Do Polski

Specjalna Edycja E-Sportowych Myszek ZOWIE Dotarła Do Polski

Wielu graczy doczekało się w końcu upragnionej chwili, czyli dnia premiery specjalnej edycji e-sportowych myszek dla graczy: ZOWIE EC1-A oraz ZOWIE EC2-A w białej wersji kolorystycznej. Modele różnią się od siebie rozmiarami, jednak ich najważniejsze funkcje w obydwu przypadkach pozostają takie same.

Myszy z serii EC zostały zaprojektowane z myślą o praworęcznych graczach oraz zawodnikach e-sportowych, dla których ważna jest duża przestrzeń dla ruchów nadgarstka. Nie wymagają one instalowania sterowników, ani żadnego dodatkowego oprogramowania - są gotowe do użytkowania od razu, po podłączeniu do komputera. Dodatkowo możemy regulować częstotliwość próbkowania USB w zakresie 125/500/1000 Hz.

Kształt prawej strony myszki jest zaokrąglony, co pozwala na płynne ruchy nawet przy lekkim przytrzymywaniu opuszkami palców. Gładka, błyszcząca powierzchnia dodatkowo podkreśla biel, która jest charakterystyczną cechą edycji specjalnej serii EC. Taki sprzęt pozwala dla graczy na precyzyjne ruchy i grę na wyczucie. Czułość ZOWIE EC1-A i EC2-A, która również jest regulowana, może wynosić 400, 800, 1600 lub 3200 DPI.


ZOWIE EC1-A White

Sugerowana cena detaliczna producenta to 279 zł, niezależnie od modelu.

blog comments powered by Disqus
Specjalna Edycja E-Sportowych Myszek ZOWIE Dotarła Do Polski