PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowa Seria Telewizorów Sony XE70 Zmierza Do Europy

Nowa Seria Telewizorów Sony XE70 Zmierza Do Europy

W lipcu tego roku do europejskich dystrybutorów mają dotrzeć pierwsze dostawy telewizorów z nowej serii Sony XE70. Ta wiadomość powinna ucieszyć zwłaszcza zwolenników sprzętu, który jest zdolny do wyświetlania filmów i programów telewizyjnych w jakości 4K HDR.

Telewizory z nowej serii występują w jednym z kilku rozmiarów, wszystkie mają jednak wspólne cechy, które są znakami rozpoznawczymi nowej serii. Pierwszą i najważniejszą jest wysoka jakość zarówno obrazu, jak i dźwięku, co jest zasługą firmowych technologii Sony.

Pośród szeregu rozmaitych systemów, wspomagających pracę telewizora, znalazł się system przetwarzania 4K X-Reality PRO. Jego rolą jest zapewnienie realizmu oraz wyrazistości wyświetlanych scen, dzięki niezależnej optymalizacji barw, faktur i krawędzi. Dynamiczne sekwencje w programach sportowych i filmach akcji mają być płynne oraz szczegółowe, a zadba o to Motionflow XR, generując dodatkowe klatki i wstawiając je do oryginalnego materiału.

Sony 49XE70
Odtwarzane dźwięki zawdzięczają swoją jakość również całej plejadzie technologicznych systemów. Digital Sound Enhancement Engine poprawia jakość dźwięków o niskich tonach, rekonstruuje utracone częstotliwości i zapewnia muzyce naturalne, przestrzenne brzmienie. Natomiast kinowa technologia S-Force Front Surround imituje naturalne, trójwymiarowe pole dźwiękowe, regulując odpowiednio poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal.

Łącze Wi-Fi, porty USB oraz sporo innych funkcji mają dodatkowo uatrakcyjniać modele z tej serii.


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Jakie telewizory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telewizorów z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telewizory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung UE43KU6000 Samsung UE43KU6000Best of the best!
2Samsung UE32J5200 Samsung UE32J5200 Sprawdź sam
3LG 55EG910V LG 55EG910V Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG UE40J5200 SAMSUNG UE40J5200 Polecany model
5Philips 43PUS6401/12 Philips 43PUS6401/12 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Najlepszych Telewizorów na Rynku!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowa Seria Telewizorów Sony XE70 Zmierza Do Europy