PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 ZALET Telewizorów LG OLED

Nowa Seria Telewizorów Sony XE70 Zmierza Do Europy

Nowa Seria Telewizorów Sony XE70 Zmierza Do Europy

W lipcu tego roku do europejskich dystrybutorów mają dotrzeć pierwsze dostawy telewizorów z nowej serii Sony XE70. Ta wiadomość powinna ucieszyć zwłaszcza zwolenników sprzętu, który jest zdolny do wyświetlania filmów i programów telewizyjnych w jakości 4K HDR.

Telewizory z nowej serii występują w jednym z kilku rozmiarów, wszystkie mają jednak wspólne cechy, które są znakami rozpoznawczymi nowej serii. Pierwszą i najważniejszą jest wysoka jakość zarówno obrazu, jak i dźwięku, co jest zasługą firmowych technologii Sony.

Pośród szeregu rozmaitych systemów, wspomagających pracę telewizora, znalazł się system przetwarzania 4K X-Reality PRO. Jego rolą jest zapewnienie realizmu oraz wyrazistości wyświetlanych scen, dzięki niezależnej optymalizacji barw, faktur i krawędzi. Dynamiczne sekwencje w programach sportowych i filmach akcji mają być płynne oraz szczegółowe, a zadba o to Motionflow XR, generując dodatkowe klatki i wstawiając je do oryginalnego materiału.

Sony 49XE70
Odtwarzane dźwięki zawdzięczają swoją jakość również całej plejadzie technologicznych systemów. Digital Sound Enhancement Engine poprawia jakość dźwięków o niskich tonach, rekonstruuje utracone częstotliwości i zapewnia muzyce naturalne, przestrzenne brzmienie. Natomiast kinowa technologia S-Force Front Surround imituje naturalne, trójwymiarowe pole dźwiękowe, regulując odpowiednio poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal.

Łącze Wi-Fi, porty USB oraz sporo innych funkcji mają dodatkowo uatrakcyjniać modele z tej serii.

blog comments powered by Disqus
Nowa Seria Telewizorów Sony XE70 Zmierza Do Europy