Nowa Seria Telewizorów Sony XE70 Zmierza Do Europy

Nowa Seria Telewizorów Sony XE70 Zmierza Do Europy

W lipcu tego roku do europejskich dystrybutorów mają dotrzeć pierwsze dostawy telewizorów z nowej serii Sony XE70. Ta wiadomość powinna ucieszyć zwłaszcza zwolenników sprzętu, który jest zdolny do wyświetlania filmów i programów telewizyjnych w jakości 4K HDR.

Telewizory z nowej serii występują w jednym z kilku rozmiarów, wszystkie mają jednak wspólne cechy, które są znakami rozpoznawczymi nowej serii. Pierwszą i najważniejszą jest wysoka jakość zarówno obrazu, jak i dźwięku, co jest zasługą firmowych technologii Sony.


Nowoczesne telewizory w świetnych cenach! Raty 0% >>>


Pośród szeregu rozmaitych systemów, wspomagających pracę telewizora, znalazł się system przetwarzania 4K X-Reality PRO. Jego rolą jest zapewnienie realizmu oraz wyrazistości wyświetlanych scen, dzięki niezależnej optymalizacji barw, faktur i krawędzi. Dynamiczne sekwencje w programach sportowych i filmach akcji mają być płynne oraz szczegółowe, a zadba o to Motionflow XR, generując dodatkowe klatki i wstawiając je do oryginalnego materiału. 

Sony 49XE70


Zestawienia najlepszych dekoderów DVB-T. Sprawdź, zanim kupisz >>>


Odtwarzane dźwięki zawdzięczają swoją jakość również całej plejadzie technologicznych systemów. Digital Sound Enhancement Engine poprawia jakość dźwięków o niskich tonach, rekonstruuje utracone częstotliwości i zapewnia muzyce naturalne, przestrzenne brzmienie. Natomiast kinowa technologia S-Force Front Surround imituje naturalne, trójwymiarowe pole dźwiękowe, regulując odpowiednio poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal.

Łącze Wi-Fi, porty USB oraz sporo innych funkcji mają dodatkowo uatrakcyjniać modele z tej serii.Okazja Dnia w sklepie RTV Euro AGD


Jakie telewizory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telewizorów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telewizory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung UE32J5200 Samsung UE32J5200Best of the best!
2LG 32LH530V LG 32LH530V Sprawdź sam
3PHILIPS 32PHH4101 PHILIPS 32PHH4101 Ten ma niezłą cenę!
4LG 55EG910V LG 55EG910V Polecany model
5LG 32LH500D LG 32LH500D Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Telewizorów - Zobacz Co Kupić!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more