PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

NASA Rzuca Wyzwanie Programistom z USA

NASA Rzuca Wyzwanie Programistom z USA

NASA rzuca rękawicę wszystkim, którzy znają się na programowaniu. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne z puli 55 tysięcy dolarów. Wyzwanie nie będzie proste, a pula zostanie rozdzielona pomiędzy dwoma najlepszymi programistami w dwóch kategoriach.

Kosmiczna agencja postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Ci, którzy podejmą wyzwanie, będą musieli sprostać niecodziennemu zadaniu. Ich misją będzie poprawienie wydajności oprogramowania FUN3D, które służy do projektowania eksperymentalnych samolotów. NASA będzie wymagało od programistów, aby oprogramowanie działało od dziesięciu do dziesięciu tysięcy razy szybciej bez spadku precyzji i wspomagania sprzętowego. 

Pleiades


Komputery stacjonarne w najlepszych cenach >>>


Jak twierdzi Dough Rohn, szef TACP w NASA, ten projekt to spełnienie marzeń każdego geeka, idealna posada. Biorąc pod uwagę to, że chętni, którzy podejmą wyzwanie, dostaną do dyspozycji jeden z najpotężniejszych superkomputerów na świecie - Pleiades, ten cel może być całkiem realny do osiągnięcia dla kogoś, kto posiada odpowiednie umiejętności. Ponieważ kod źródłowy programu jest własnością rządu Stanów Zjednoczonych, uczestnicy muszą być pełnoletnimi obywatelami USA.


Porównanie najlepszych notebooków na rynku. Sprawdź, zanim kupisz >>>


FUN3D powstał w 1980 roku, napisany w starym języku programowania Fortran, jednak jest odpowiedzialny za całą serię procesów, niezbędnych do zaprojektowania sprawnie działających maszyn. Cała akcja to nie tylko okazja do zgarnięcia pokaźnej nagrody przez zwycięzców, ale także szansa na solidnego kopniaka dla NASA, które nie będzie musiało już pracować z przestarzałym oprogramowaniem.Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!


Jakie drony i akcesoria są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu dronów i akcesoriów z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które drony i akcesoria warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Overmax OV-X-Bee Drone 2.4 Overmax OV-X-Bee Drone 2.4Best of the best!
2Overmax X-Bee 2.5 Overmax X-Bee 2.5 Sprawdź sam
3Syma X11C Syma X11C Ten ma niezłą cenę!

Zobacz więcej propozycji: TOP 3 Dronów do 200 zł - Latanie w Niskiej Cenie

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
NASA Rzuca Wyzwanie Programistom z USA