PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czytniki e-booków Kindle |TOP 4|

Amazon Szykuje Rewolucję Dla Swoich Klientów – Zakupy VR

Amazon Szykuje Rewolucję Dla Swoich Klientów – Zakupy VR

Zakupy przez internet już nigdy nie będą takie same, o ile ten pomysł się przyjmie i zostanie solidnie zrealizowany. Szczegóły wciąż pozostają nieznane, jednak wiemy na pewno, że nowy projekt Amazonu jest związany z goglami Oculus Rift, Gear VR, HTC Vive, PlayStation VR oraz z platformą Google Daydream.

Na stronie amazon.jobs pojawiły się oferty, które jednoznacznie sugerują, że największy na świecie sklep internetowy ma zamiar dokonać niemałej rewolucji w skali globalnej. Ma to być coś nowego i coś, czego jeszcze nie było. Korporacja poszukuje kierownika ds. rozwoju oprogramowania wirtualnej rzeczywistości, a także kierownika ds. technologii VR. W ogłoszeniach padają słowa o „usłudze z cechami, których branża nigdy wcześniej nie widziała”.

Alibaba


Okulary VR w najlepszych cenach. Sprawdź to >>>


Amazon nie jest pierwszą firmą, która próbuje połączyć technologię VR z zakupami on-line. Podobny projekt uruchomił już australijski oddział eBay, którego mobilna aplikacja pozwala na oglądanie najpopularniejszych produktów w postaci modeli 3D. Chiny natomiast mogą pochwalić się swoją platformą Alibaba, która umożliwia robienie zakupów VR i pozwala nawet na przymierzanie produktów w wirtualnym środowisku.

Oficjalnie nic nie zostało jeszcze ogłoszone, ani potwierdzone, więc możemy się jedynie domyślać szczegółów, jednak wszystko wskazuje na to, że opisywane w ogłoszeniach przedsięwzięcie to właśnie zakupy VR.

blog comments powered by Disqus
Amazon Szykuje Rewolucję Dla Swoich Klientów – Zakupy VR