PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Amazon Szykuje Rewolucję Dla Swoich Klientów – Zakupy VR

Amazon Szykuje Rewolucję Dla Swoich Klientów – Zakupy VR

Zakupy przez internet już nigdy nie będą takie same, o ile ten pomysł się przyjmie i zostanie solidnie zrealizowany. Szczegóły wciąż pozostają nieznane, jednak wiemy na pewno, że nowy projekt Amazonu jest związany z goglami Oculus Rift, Gear VR, HTC Vive, PlayStation VR oraz z platformą Google Daydream.


Rankingi, testy, porównania. Najlepsze telefony na rynku. Sprawdź, zanim kupisz >>>


Na stronie amazon.jobs pojawiły się oferty, które jednoznacznie sugerują, że największy na świecie sklep internetowy ma zamiar dokonać niemałej rewolucji w skali globalnej. Ma to być coś nowego i coś, czego jeszcze nie było. Korporacja poszukuje kierownika ds. rozwoju oprogramowania wirtualnej rzeczywistości, a także kierownika ds. technologii VR. W ogłoszeniach padają słowa o „usłudze z cechami, których branża nigdy wcześniej nie widziała”.

Alibaba


Okulary VR w najlepszych cenach. Sprawdź to >>>


Amazon nie jest pierwszą firmą, która próbuje połączyć technologię VR z zakupami on-line. Podobny projekt uruchomił już australijski oddział eBay, którego mobilna aplikacja pozwala na oglądanie najpopularniejszych produktów w postaci modeli 3D. Chiny natomiast mogą pochwalić się swoją platformą Alibaba, która umożliwia robienie zakupów VR i pozwala nawet na przymierzanie produktów w wirtualnym środowisku.Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??


Oficjalnie nic nie zostało jeszcze ogłoszone, ani potwierdzone, więc możemy się jedynie domyślać szczegółów, jednak wszystko wskazuje na to, że opisywane w ogłoszeniach przedsięwzięcie to właśnie zakupy VR.

Jakie monitory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu monitorów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które monitory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1IIYAMA ProLite X2483HSU IIYAMA ProLite X2483HSUBest of the best!
2LG 24MP59G-P LG 24MP59G-P Sprawdź sam
3IIYAMA GE2288HS-B1 IIYAMA GE2288HS-B1 Ten ma niezłą cenę!
4AOC U2879VF AOC U2879VF Polecany model
5IIYAMA B2783QSU-B1 IIYAMA B2783QSU-B1 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Monitorów - Dobry Obraz w Dobrej Cenie - Co Kupić?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Amazon Szykuje Rewolucję Dla Swoich Klientów – Zakupy VR