PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Bezramkowy UMIDIGI Crystal Zadebiutuje Solidnie Wyposażony

  • Dodano: 8 miesięcy, 2 tygodnie temu
  • Wyświetleń: 713
  • Ocena: (2) (0)
Bezramkowy UMIDIGI Crystal Zadebiutuje Solidnie Wyposażony

Zapoczątkowany przez Xiomi trend został podłapany przez UMIDIGI, co wkrótce zaowocuje nowoczesnymi, bezramkowymi smartfonami, które są solidnie wyposażone i przygotowane do swojej premiery.

Najnowsza aktualizacja na stronie UMIDIGI przyniosła informacje o modelu Crystal Plus, który będzie wyposażony w procesor Snapdragon 835, 6 GB RAM-u i 128 GB ROM-u. Odzew klientów już jest całkiem spory, więc jest duża szansa na to, że ta specjalna edycja zostanie wydana w masowym nakładzie. Na stronie producenta dostępne są ankiety oraz czat, dzięki którym potencjalni klienci mogą wyrazić swoje zainteresowanie nowym produktem.


Nowoczesne aparaty fotograficzne. Sprawdź, zanim kupisz >>>


Do premiery pozostały jeszcze dwa tygodnie, jednak każdy może już "zasubskrybować" konkretny model, dzięki czemu uzyska promocyjną cenę na zakup wybranego urządzenia. Wiemy, że oprócz UMIDIGI Crystal i UMIDIGI Crystal Plus na rynek ma wkroczyć także wersja Crystal Pro. Standardowy Crystal ma pojawić się w różnych wariantach kolorystycznych. Wysoce prawdopodobne jest także to, że wkrótce po oficjalnej premierze powstaną kolejne wersje i warianty smartfonów z tej serii.Co To Jest LTE i Jak Wygląda Jego Funkcjonowanie?


blog comments powered by Disqus
more
Bezramkowy UMIDIGI Crystal Zadebiutuje Solidnie Wyposażony