PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wirtualna Rzeczywistość Wkrótce Wkroczy na Siłownię

Wirtualna Rzeczywistość Wkrótce Wkroczy na Siłownię

Jak bardzo mylili się ci wszyscy, którzy od zawsze twierdzili, że siłownia nie jest dla geeków. Co prawda w nowoczesnych siłowniach nietrudno o technologiczne nowinki i innowacyjne gadżety, jednak trzeba przyznać, że VirZOOM VR Bike to coś zupełnie unikatowego.

O tym nietypowym rowerze treningowym zrobiło się głośno już w tamtym roku, przy okazji jego premiery. Teraz jednak nastał przełomowy moment, ponieważ firma odpowiedzialna za jego produkcję ogłosiła nawiązanie współpracy z AMD, czyli jednym z największych na świecie producentów procesorów, który zajmie się usprawnieniem VirZOOM VR Bike'a do stopnia, który pozwoli na łatwą instalację roweru w siłowniach oraz salonach gier VR.

Nie chodzi jedynie o samo urządzenie, ale także, a raczej przede wszystkim o jego możliwości. Do tej pory, pomimo tego, że rower współpracuje z goglami VR różnych producentów to był w stanie uruchamiać jedynie proste, preinstalowane gry, takie jak Pegasus, Tank, Race Car itp. Starania AMD mają zapewnić możliwość uruchamiania innych, lepszych i bardziej wymagających tytułów, co ma zmusić graczy do jeszcze bardziej intensywnego wysiłku i zachęcać do ćwiczeń.

Nowoczesne rowery treningowe w świetnych cenach - sprawdź to >>>

Cały rower jest w zasadzie jednym, wielkim 17-kilowym, bezprzewodowym kontrolerem. Posiada czujniki prędkości oraz kierunku, dzięki czemu kierowanie postaciami w grze odbywa się na całkiem realistycznym poziomie. Oprócz tego sprzęt został wyposażony w typowe funkcje, takie jak mierzenie tętna, przejechanego dystansu itp. tak, by zabawa zawsze i ciągle wiązała się z aktywnością fizyczną, dla zdrowia użytkowników.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Jakie rowery treningowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu rowerów treningowych z 8/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które rowery treningowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Fitkraft FTKTROWME0000 Fitkraft FTKTROWME0000Best of the best!
2Zipro Drift Zipro Drift Sprawdź sam
3Sapphire Falcon SG-911B Sapphire Falcon SG-911B Ten ma niezłą cenę!
4Zipro Prime Zipro Prime Polecany model
5Kettler Giro P Kettler Giro P Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Rowery treningowe – 10 Rowerów Treningowych Dzięki Którym Poprawisz Kondycję

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Wirtualna Rzeczywistość Wkrótce Wkroczy na Siłownię