PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie elektryczne nożyce do żywopłotu do 300 zł |TOP 5|

Wirtualna Rzeczywistość Wkrótce Wkroczy na Siłownię

Wirtualna Rzeczywistość Wkrótce Wkroczy na Siłownię

Jak bardzo mylili się ci wszyscy, którzy od zawsze twierdzili, że siłownia nie jest dla geeków. Co prawda w nowoczesnych siłowniach nietrudno o technologiczne nowinki i innowacyjne gadżety, jednak trzeba przyznać, że VirZOOM VR Bike to coś zupełnie unikatowego.

O tym nietypowym rowerze treningowym zrobiło się głośno już w tamtym roku, przy okazji jego premiery. Teraz jednak nastał przełomowy moment, ponieważ firma odpowiedzialna za jego produkcję ogłosiła nawiązanie współpracy z AMD, czyli jednym z największych na świecie producentów procesorów, który zajmie się usprawnieniem VirZOOM VR Bike'a do stopnia, który pozwoli na łatwą instalację roweru w siłowniach oraz salonach gier VR.

Ranking gogli do VR

Nie chodzi jedynie o samo urządzenie, ale także, a raczej przede wszystkim o jego możliwości. Do tej pory, pomimo tego, że rower współpracuje z goglami VR różnych producentów to był w stanie uruchamiać jedynie proste, preinstalowane gry, takie jak Pegasus, Tank, Race Car itp. Starania AMD mają zapewnić możliwość uruchamiania innych, lepszych i bardziej wymagających tytułów, co ma zmusić graczy do jeszcze bardziej intensywnego wysiłku i zachęcać do ćwiczeń.

Cały rower jest w zasadzie jednym, wielkim 17-kilowym, bezprzewodowym kontrolerem. Posiada czujniki prędkości oraz kierunku, dzięki czemu kierowanie postaciami w grze odbywa się na całkiem realistycznym poziomie. Oprócz tego sprzęt został wyposażony w typowe funkcje, takie jak mierzenie tętna, przejechanego dystansu itp. tak, by zabawa zawsze i ciągle wiązała się z aktywnością fizyczną, dla zdrowia użytkowników.

blog comments powered by Disqus
Wirtualna Rzeczywistość Wkrótce Wkroczy na Siłownię