PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Startuje Sezon Zasadniczy Polskiej Ligi Esportowej

Startuje Sezon Zasadniczy Polskiej Ligi Esportowej

Polska powoli pnie się po tytuł światowego centrum e-sportu. Jako najbezpieczniejszy kraj świata (wg. brytyjskiego MSZ w 2016 roku) na pewno jest atrakcyjna nie tylko dla turystów i inwestorów, ale także dla organizatorów wydarzeń e-sportowych. Tym razem jednak polscy gracze będą rywalizować wyłącznie w swoim gronie.

Polska Liga Esportowa ogłosiła start sezonu zasadniczego, w którym rywalizować będzie po osiem zespołów w Legue of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. Finały odbędą się dopiero w lipcu, kiedy to najlepsze drużyny będą zmagały się między sobą o nagrody z puli 240 tysięcy złotych. Pierwsze rozgrywki są już za nami, jednak ci, którzy chcą być na bieżąco, mogą śledzić transmisje na żywo na twitch.tv/esportnow.

Mecze odbywają się w ciągu trzech dni tygodnia: od niedzieli do wtorku.


Kręci Cię e-sport? Sprawdź, gdzie kupisz CS:GO najtaniej >>>


Harmonogram imprezy


Porównania najlepszych kart graficznych na rynku - sprawdź, zanim kupisz >>>


Po raz pierwszy na polskim rynku e-sportowy zaprezentowano sztywny harmonogram imprezy. Ten zabieg ma pozwolić drużynom, jak i oglądającym na lepszą organizację czasu. Jak mówi Krzysztof Stypułkowski, członek zarządu organizatora, czyli Fantasy Expo: "Harmonogram zbliża nas o kolejny krok do telewizyjnego standardu prowadzenia transmisji", co w tłumaczeniu na prosty język oznacza tyle, że polski e-sport staje się coraz bardziej profesjonalny.Gadżety pod choinkę do 100zł


Rozgrywki CS:GO będą komentowane przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego, Patryka „Easy” Dzięcioła oraz Łukasza „Prawusa” Ganczewskiego. Mecze LoL-a obejrzymy z komentarzem Damiana „Nervariena” Ziaji, Norberta „Disa” Gierczaka i Łukasza „Leo” Mirka. 

Jakie gry pc są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu gier pc z 6/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które gry pc warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1OVERWATCH ORIGINS EDITION OVERWATCH ORIGINS EDITIONBest of the best!
2Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon Sprawdź sam
3WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - KREW I WINO WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - KREW I WINO Ten ma niezłą cenę!
4WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - SERCA Z KAMIENIA (EDYCJA LIMITOWANA) WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - SERCA Z KAMIENIA (EDYCJA LIMITOWANA) Polecany model
5GRAND THEFT AUTO V (GRA PC) GRAND THEFT AUTO V (GRA PC) Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOPowe Gry PC na Rynku - Ranking Hitów, w Które Musisz Zagrać!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Startuje Sezon Zasadniczy Polskiej Ligi Esportowej