PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Yamaha MusicCast 20 - Test głośników sieciowych

Pendrive za 1 zł w Zestawie z Power Audio #MegaOkazje w Media Expert

Pendrive za 1 zł w Zestawie z Power Audio #MegaOkazje w Media Expert

Podczas wielkiej akcji promocyjnej w Media Expert klienci mogą skorzystać z wyjątkowych okazji i nabyć świetne jednoelementowe zestawy Power audio w dobrych cenach, a dodatkowo nabyć pendrive'y za 1 zł. Akcja potrwa do północy 24 maja lub do wyczerpania zapasów.

Do końca promocji wszyscy mają szansę nabycia nowoczesnych, jednoelementowych zestawów Power audio w wyjątkowo korzystnych cenach. Do każdego, objętego promocją zakupu, dołączany jest 32-gigabajtowy pendrive za 1 zł. Na tej liście znalazły się jedynie trzy produkty, które prezentujemy poniżej.

MANTA SPK 5003

Pierwszym produktem, który możemy nabyć za 468 zł jestMANTA SPK 5003. Pomimo stosunkowo niskiej ceny ten głośnik otrzymuje bardzo dobre oceny od użytkowników. Ważące ponad 13 kg urządzenie jest "uzbrojone" w funkcję Super Bass, a także umożliwia odtwarzanie muzyki z karty SD lub pamięci USB. Bluetooth, wbudowana bateria, a także dodatkowe wyposażenie, takie jak pilot i mikrofon, także przemawiają na korzyść tego urządzenia.

SONY MHCV11

Za 999 zł możemy zakupić również wyposażony w Bluetooth SONY MHCV11. Ten produkt posiada system Mega Bass, który poprawia jakość niskich dźwięków, a także dodatkowe funkcje, które umożliwiają zabawę w karaoke i miksowanie utworów. Oprócz standardowych wejść, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych, dostajemy tutaj także możliwość odtwarzania płyt CD, CD-RW oraz VCD. Innymi słowy to doskonały sprzęt imprezowy.

SONY MHC-V77DW

Ostatnim promocyjnym zestawem jest SONY MHC-V77DW. To najpotężniejsze urządzenie z tych trzech, które możemy nabyć za 2499 zł. Dzięki nowoczesnym technologiom ten produkt pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych oraz za pomocą Wi-Fi w transmisji strumieniowej (Google Cast) lub Bluetooth albo NFC. Wśród wielu ciekawych funkcji pojawia się tutaj ciekawy system sterowania urządzeniem przy pomocy gestów dłoni. Dodatkowo panel sterowania jest odporny na zachlapanie, a sam głośnik posiada poręczny uchwyt i kółka, dzięki czemu możemy bezpiecznie się z nim przemieszczać.

blog comments powered by Disqus
Pendrive za 1 zł w Zestawie z Power Audio #MegaOkazje w Media Expert